Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A kommunizmus és a liberalizmu...

A kommunizmus és a liberalizmus az emberiség két legszörnyűbb mételye. Egyetértetek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 11:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 The Vault Dweller ***** válasza:
75%
Ha valaki nem szeret olvasni, az ne netezzen.
2013. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 The Vault Dweller ***** válasza:
68%

A rövid válasz meg nyilván jobb a primitív elmének.


Bocsánat, hogy megszólaltam. Zsidózzatok tovább, maradjatok ilyen korlátoltak, csak aztán ne lepődjetek meg, hogy miközben mindenki körülöttetek továbblép, gyarapszik, és előre megy, ti megrekedtek ebben a múlt századi hülyeségben, aminek a hamisságáról bárki meggyőződhet, aki el tud olvasni két mondatod, és érti is.


Mondogassátok, hogy az igazság mellettetek van, csak ne csodálkozzatok rajta, hogy az összes gazdagabb, jobban működő, és sikeresebb ország az élő bizonyítéka, hogy minden amiből hisztek, barbár és primitív ostobaság.


Sok sikert a dagonyázáshoz, és őszinte részvétem a magyartanárotoknak, szerintem mindent megpróbált.

2013. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 The Vault Dweller ***** válasza:
64%
*minden amit hisztek
2013. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 A kérdező kommentje:

Egy jó példa, milyen hasznos dolgokra költi az adófizetők pénzét a "magyar" kormány:

[link]

2013. jan. 5. 09:59
 75/76 anonim ***** válasza:
79%
Minden tiszteletem The Vault Dweller-nek, aki minden erejét beleadta hogy fényt vigyen ebbe a sötétségbe. A kurucon nevelkedett, minden észérvet azzal elutasító, hogy "ezt csak a média mondja", a világot megismerni nem akaró rétegnek nehéz érveket felhozni, mert annyira egyszerű a világképük, hogy nem tudsz annyira leereszkedni ill. ott már értelmét veszti maga a vita eredete is. (gondolok itt pl a zsidó IMF szálra, vagy hogy honnan tudod hogy mennyi a magyar állam bevétele)
2013. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 The Vault Dweller ***** válasza:
71%

A holokauszt-túlélők javadalmazása ellen csak akkor tudnék hitelesen tiltakozni, ha a nagyapám javadalmazását nem emelte volna többször is hasonló mértékben a magyar állam.


Csak ő azért kapott pénzt, mert túlélte a gulágot, és kirabolták a kommunisták (elvették a földjét, a nagy mennyiségű megtakarított pénzét, és az élelmiszer-tartalékukat is rendszeresen kipakolták).


Hogy nézne ki, ha ezután én meg a holokauszt-túlélők javadalmazását ítélném él?


A kommunizmus áldozatainak a járulékainak emeléséről is szó van a Parlamentben, egyébként:


[link]

2013. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!