Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról? Franciaország ekkora bajban van?

Figyelt kérdés

Persze a baloldali média szerint rasszisták meg fasiszták.Pedig egyáltalán nem azok.Ez védekezés nem rasszizmus.


http://www.youtube.com/watch?v=Ys3omZwaJ0c&feature=player_em..



2013. jan. 25. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Franciaország nincs akkora bajban. London na ott nagyobb a baj. Magyarország itt is nagyobb a baj. A franciák már tüntetnek cigányokat is visszaküldték. Ott van összetartás, nem olyanok mint itt a balliberálisok hogy ha a saját hazádért kultúrádért tüntetsz akkor le náciznak.

Franciaországban a vezetés is elővette hiába baloldali kormányzás a jobboldalitól kért segítséget amikor a cigány negyedeket felszámolták. Nem úgy mint itt, hogy fújnak egymásra még ha jót is mond leszólom mert ez a dolgom, mert ellenzék, hogy engem válasszanak meg mert az hülyeség holott a népnek jelenne de nem érdekel...

Ott kicsit fejlettebbek az emberek. De remélem itt is fejlődnek addig hogy az önvédelemi ösztön legalább meglegyen. önvédelem alatt a kultúrám kipusztítása elleni védelmet értem.

2013. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen , a franciák jellemzően nacionalistábban és összetartóbbak.

Bevándorlók nélkül 1.8 fehér gyerek jut 1 fehér nőre.Ha lenne még egy kis propaganda akkor olyan lenne a termékenység hogy bevándorlók sem kellenének mivel nekik valahogy van nemzeti öntudatuk.


Ők valódi szabadságharcos nép.A magyarok is azok voltak....voltak ...régen.

2013. jan. 25. 13:53
 3/13 خديج&# ***** válasza:
26%

Persze.... ugyanolyan az ügy, mint máshol - ha kiűznék az úgynevezett bevándorlókat: lehetőségek:

1.függ a bevándorlási generációktól. ők már családokat alapítottak (nagy többség) - a gyerek született francia állampolgárok, francia iskolába járnak, talán sosem jártak szülei/nagyszülei hazájában. Vagy: még a felesége francia - nincs joguk családokat szétszakítani! És ha francia lakos válik muszlimmá? Hova telepítenék ki a saját szülőhazájából? Netalán a családját. Kivágnák idegen országokba.? Vagy talán már a kivégzéseket fontolgatják? Mert ez lesz a következő fokozat, ha így halaadnak a provokátorok.

2. a családdal nem rendelkezők is dolgozni mennek ill mentek oda- És olyan munkákat végeznek, amit egy "eredeti" francia sosem végezne el. Lehet nekik szidni őket, de akkor pl a kukákat sem szállítaná el senki és pl megenné őket a szemét mert elvből sem ereszkednének le az "alja" munkákra, amit a bevándorlókkal (nemcsak az arabokkal, de a négerekkel, másféle népekkel) csináltatnak. Pizzát sem ennének, mert azokat is bevándorlók szállítják és millió más dolgot, akadna a legtöbb szolgáltatás, mert mindenhol ott vannak a nem született francia munkavállalók, így:

3. Akkor Párizs a lakosságának tekintélyes részét veszítené el - ki döntené el, hogy ki maradhat?.... Akkor pl arab avagy muszlim kinézetű ember nem is mehetne Párizsba? Vagy az maradhatna, aki néger, de nem muszlim? viszont sok néger is muszlim. Ellenőrző pontok lennének és aki muszlim az kifelé?... Egy népcsoportot nem lehet kitiltani. Ez annyira olyan, mint a hitler korszak idején, amikor a zsidókat vadászták -. Provokátorok itt is rengetegen vannak. csak valós problémával kellene foglalkozni és nem bünbakokat keresni. Talán ha azokat vennék elő a reklamálók, akik kiürítik az államkasszákat világszerte, mert nem a msuzlimok lopkodták el a milliárd eurókat, vették fel a juttatásokat, adosították el a világot. Álproblémákat generálnak és uszítanak. És sokan erre fogékonyak. Ez így is lesz, mert felülről irányítják, az embereknek valakin le kell vezetni a népharagot.

2013. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Katar ,Szaud vezetői hergelik a muzulmánokat és dzsihádra buzdítja őket.Ugyanis ők a vahabita irányzatot követik.Ők építtetik a mecseteket meg....stb

Úgy gondolom hogy egyes irányzatait az iszlámnak be kellene tiltani , köztük ezt a vahabita irányzatot is.Úgy kellene kezelni őket mint az al-kaidát.


Elismerek vannak az iszlámnak békés irányzatai mint az alevita de sajnos kevesen követik.Esetleg lehet ösztönözni őket , propagandákkal is hogy az alevitát kövessék.


Én sem szeretnék hitleri időket ismét ,van békés megoldás.Viszont valamit tenni kell már , nem hagyhatjuk Európát iszlamizálódni.

2013. jan. 25. 14:34
 5/13 A kérdező kommentje:
Elisnerem
2013. jan. 25. 14:34
 6/13 A kérdező kommentje:
Elismerem*
2013. jan. 25. 14:34
 7/13 خديج&# ***** válasza:
78%
Senkire nem lehet más irányzatot rákényszeriteni, a romai katolikus azért római katolikus, mert abban hisz. Engem senki sem uszít semelyik országból, de eszemben sincs az alavita ágat követni. Nem vagyok shia, soha nem is leszek!!!! Ez olyan, mint ha a katolikusokat zsidókká kényszerítenék: hasonlít a két vallás, akkor legyen kötelező a váltás. Mondom. a muszlimok NEM OKOZNAK AKKORA PROBLÉMÁT MINT AHOGY AZ KI VAN TALÁLVA ITT SZÉPEN. Nem a muszlimok okozták a világválságot, ami itt a probléma.
2013. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem is rákényszeríteni , senkinek nem fognánk fegyvert a fejéhez hogy térjen át , csak egy kis média mágia , propaganda hogy legalább elismerjék az emberi jogokat és a nők jogait.Mivel ezek Európa alap törvényei közé tartoznak.


Elismerem hogy a zsidók sem szentek de én úgy érzem hogy az iszlám nagyobb fenyegetés Európára mint a zsidók és Izrael.

2013. jan. 25. 14:48
 9/13 anonim ***** válasza:

de akkor mi volt ez a karácsonyfa, meg ünnep gyalázás, ha én vendégségbe megyek valahová akkor tiszteletben tartom a másik szokását kultúráját. ha nem akarnak karácsonyt miért nem maradtak a sivatagban? (ez csak egy példa, én nem lakom ott nem tudom van e ettől bűnözés stb, én is csak a hírekből informálódom. de itt tudom hogy az van. így innen indulok ki én hiszek nektek ha azt mondjátok nincs, de ezt a liberális média is leadta a karácsonyos példát. muszlimok zsidók az most mindegy nem az a lényeg hanem a bevándorlás.


példa: elmegyek haveromhoz ott aludni a házába, én úgy szoktam elaludni hogy megy a tv, másképpen nem tudok, ő úgy szokott hogy sötét van és csend, én vagyok a vendég örülök hogy ott lehetek (megtűr) nem mondom hogy márpedig tv-t kapcsold be. én alkalmazkodom hozzá. ez a normális nem?

2013. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Egyet értek 9.


Ha én elmegyek mondjuk Iránba akkor nem állok neki velük alkoholt inni vagy nem viszek nekik hurkát mivel tudom hogy nem isznak alkoholt és nem esznek sertéshúst és én ezt tiszteletben is tartom.

2013. jan. 25. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!