Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európai demokrácia? Egy vicc.

Európai demokrácia? Egy vicc.

Figyelt kérdés

Hallottam hogy az európai parlamentben valamilyen baloldali (micsoda véletlen) politikus feszültséget és gyűlöletet szított a nemzeti radikális pártok ellen mint a Jobbik , görög Arany Hajnal ,francia National Front...stb

Szerinte túl erősek lettek ezek a pártok és mindet be kell tiltani.


A kedves demokráciával felkent "európai" politikus ilyenkor nem gondolkodik el?



2013. febr. 11. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tényleg egy vicc. Mert nem teszi a dolgát. Például azt, hogy mindenkinek annyi szót engedélyez, amennyi előremutató mondanivalója van. Az ócsárlás nem mutat előre, attól széthúzás, rombolás lesz, nem építés. Az ok egyszerű: őrült gyűlölködés tudás nélkül. Megértem, hogy mindenki vágyik sikerélményre, és vannak, akiknek csak ennyi jut.
2013. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Európának szükség van hazafiakra.

Mindig örömmel tölt el amikor német , svéd hazafiak tiltakoznak ez ellen a fertőzött "európai" rendszer ellen és Európa visszaállítását , megmentését követelik.

2013. febr. 11. 13:59
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem a hazafiaiassággal van a probléma, hanem avval, hogy ezen pártok szerint, minden és mindenki aki egy kicsit más, az máris nem közéjük való. Jó példa erre a Jobbik, akik megszabják hogy ki a magyar, és ki nem az. Nincs gond a hazaszeretettel, de amit egyes európai szélsőséges pártok művelnek az már felháborító. És sokaknak nem jut el az agyáig, hogy nem azért hangoztatják hogy ezeket a pártok be kéne tiltani, mert hazafiak, hanem azért mert uszítanak, szembe állítanak ember csoportokat egymással és kollektíven bűnösnek állítanak be egyes vallású és nemzetiségű embereket.
2013. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3.


A baloldaliak szerint olyan nemzetiségű vagy amilyen állampolgárságod.Például szerintük az erdélyi magyarok is románok.A baloldal egy internacionalista csürhe.


A francia hazafiak szerint csak francia ember lehet francia ,nem lehet bárki francia, sem német sem kínai sem afrikai és sem arab.


És szerintem igazuk van.


Magyarországon ez komplikáltabb mivel a magyar nép nem homogén.

2013. febr. 11. 14:12
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

"A baloldaliak szerint olyan nemzetiségű vagy amilyen állampolgárságod.Például szerintük az erdélyi magyarok is románok.A baloldal egy internacionalista csürhe.


A francia hazafiak szerint csak francia ember lehet francia ,nem lehet bárki francia, sem német sem kínai sem afrikai és sem arab.


És szerintem igazuk van. "


Az erdélyi magyarok pedig igenis románok. Erdély Románia része, azaz az ott élők román állampolgárok. Nem is értem miért kell állandóan Trianon-t emlegetni? Szörnyű dolog volt, de túl kell lépni rajta és haladni kell a korral, nem a múltban gyönyörködni.


Evvel van a gond, hogy az egészséges nacionalizmuson már túllőttek sokan. Mindenki olyan nemzetiségű amilyen az útlevele!

2013. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5. Ez hülyeség

Ha én felveszem a német vagy kínai állampolgárságot attól még magyar maradok.

A kínai is felveszi a magyart de ő attól kínai marad.

Ez nem trianonozás!


Európai ember csak fehér lehet , amerikai meg bármilyen.

2013. febr. 11. 14:23
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A radikális jobboldalnak semmi közül a hazafiakhoz. Ha számodra a kettő uyganaz, akkor szerinted nem hazafi, aki nem jobboldali egyáltalán.

Holott éppen a radikálisok a legnagyobb hazaárulók.

2013. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egy hazafinak kötelessége megvédenie a népét a "vérét" , "vérvonalát", kultúráját , értékrendjét minden áron.Kötelessége elítélni minden hazaellenes dolgot és mindent , mindenkit ami és aki a népe ellen van.
2013. febr. 11. 14:28
 9/15 anonim ***** válasza:

" Erdély Románia része, azaz az ott élők román állampolgárok. Nem is értem miért kell állandóan Trianon-t emlegetni?"


Azért ez jól tükrözi az "álláspontotokat", a parlamenti kettős állampolgársági témán meg ti voltatok a legjobban felháborodva.


Akiket odacsatoltak azok nem tehetnek róla!

2013. febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azért demokrácia, mert bárki elmondhatja szabadon véleményét, valamint minden képviselőnek szavazati joggal bír. A baloldali felszólaló képviselő élt ezen jogával és egy számodra nem tetsző eszme nevében akart cselekedni. Be lettek tiltva az általad képviselt eszmét hirdető pártok? Egyáltalán napirendre került a javaslat? Nem volt támogatottsága mégis végighallgatták? Vagy nem erről szól a csúnya demokrácia és egyenlőség?


Vagy te milyen demokráciát szeretnél kérdező?

2013. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!