Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor törhet ki egy háború...

Mikor törhet ki egy háború Európában?

Figyelt kérdés

Ugy néz ki most beke van, és egy ideig az is lesz.

Mikor, illetve milyen következmények eseten lenne egy újabb háború Európában(nagy háború, nem olyanra gondolok mint a délszláv).

Európa nagyon sokszor volt hadszíntér



2013. febr. 22. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Polgárháború lesz valószínűleg , én 2029 körül jósolom.

Ha elmélyül a válság és még nagyobb lesz etnikai feszültség akkor lesz háború itt és nyugaton is.

2013. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Vadkan01 ***** válasza:
33%
Ha jól tudom nincsenek itt jósok, se próféták(maximum önjelölt) ezért nem tudunk erre válaszolni, de majd lesz ne izgulj, akkor majd lőhetsz te is.
2013. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem Európa elkerüli a nagyobb háborúkat. Természetesen lehetnek kisebb polgárháborúk néhány országban: Magyarország(magyarok, cigányok között), Románia(erdélyiek és regátiak között vagy magyarok és románok között), Szerbia(vajdaságiak ó-szerbiaiak ellen), Spanyolország(katalánok és spanyolok között), Moldova(orosz pártiak és román pártiak között), Szlovákia(magyarok és szlovákok között: erre a valószínűség szinte 0%), Ukrajna(ukránok és oroszok között(szerintem nagy az esély)).


De országok közötti összecsapásban nem nagyon hiszek. Esetleg Koszovó, Albánia és Szerbia között vagy Makedónia és Görögország vagy Makedónia és Bulgária között.

2013. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Hamarosan. Mindenképp 4-5 éven belülre tenném.
2013. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Az olyan országok amelyek nagy hatással vannak Európára, azoknak nincs szükségük fegyveres beavatkozásra mert pénzzel és hatalommal bármit irányítani lehet!
2013. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem olyan 10-15 éven belül tuti lesz valami. Válság van, most egyenlőre jobb a helyzet valamivel, de szerintem nem tart sokáig ez sem aztán ha már egyre jobban elmélyül minden, az eu meg tovább züllik le, és persze a mi országunk is akkor szerintem tuti hogy lesz valamilyen kisebb háború, vagy akár nagyobb.

Ha belegondolunk eddig minden válság háborúval fejeződött be és szerintem most sem lesz másképp.

2013. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 szántóvető ***** válasza:
2%
polgárháború kitörhet a nyugati országokban a helyiek-vendégmunkások között és lesz faji háború a fehérek-bevándorlók között is,talán már 20 éven belül.
2013. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 rémuralom ***** válasza:
56%
Szerintem egyáltalán nem valószínű. Európai országok egymás között nem fognak háborúzni, mert néhány kivétellel szinte minden európai állam tagja a NATO-nak. Hogy az felbomoljon, ahhoz valami nagyon durva ellentétek kellenek, és ilyenek nem fognak egyik napról a másikra kialakulni. Oroszország nem fog a NATO ellen háborúzni, mert ők is tudják, hogy azzal vége a világnak. Az oroszoknak megvannak a maguk eszközei arra, hogy háború nélkül keresztbe tegyenek Amerikának és Európának, pl. ENSZ BT-ben és a G8-ban. Más lehetőség meg nem nagyon van háborúra. A kis helyi konfliktusokat a NATO és az ENSZ békefenntartói pillanatok alatt elcsitítanák.
2013. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem az Európai civilizáció eljutott arra a szintre, hogy ne háborúzzon. Az emberek egyszerűen nem lennének hajlandóak háborúzni, hanem fognák magukat és félreállnának. Azt a pár szélsőséges háborúpártit meg szépen lefogná a többség. Most már nem olyan világban élünk, ahol az emberek azt teszik amit mondanak nekik. Ha nem hajlandóak harcolni nem lehet fegyverbe kényszeríteni őket.


Egy esély van háborúra, ha az Európán kívülről jön, de erre se látok sok esélyt, ugyanis az atomfegyverek korában senki nem mer komolyabb háborút indítani. Ha megnézitek a világ eseményeit: a nagy háborúk kora lejárt, helyette csak kisebb helyi csetepaték vannak.

2013. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
mivel még léteznek ilyen mszp szdsz-féle sátáni pártok, kommunisták és hasonlók + sátánisták, a háború bármikor kitörhet ezek miatt, mert túlfeszítik a húrt és egy pillanatban elpattan és kitör a pokol!
2013. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!