Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyar liberálisok meddig...

A magyar liberálisok meddig sírtak, amikor kiderült, hogy Palesztina megkapta az ENSZ "nem tag megfigyelői állam" státuszt?

Figyelt kérdés
Ezen a szavazáson a világ országai közül, akik ENSZ tagok, 138 állam szavazott igennel, 9 ellene, és 41 állam tartózkodással. Köztük Magyarország is.

2013. márc. 10. 19:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semeddig.
2013. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Magyarország nem mert igennel válaszolni.Beszari banda ül ott fent.
2013. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg a szélsőjobbos agyaddal jutottál ehhez a gondolathoz. Miért sírna egy liberális ezért? Én kifejezetten örülük neki.

Egyébként csak most jutott el hozzád a hír?

2013. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%
3-as, azért sírna egy liberális ezért, mert egy liberális fanatikus Izrael-imádó és ha bármi történik, ami keresztbe tesz Izraelnek, akkor hisztizni kezd.
2013. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

4-es, nézz utána, a "liberális" szónak.


Én sem gondolnám, hogy minden nemzeti radikális magyar legszívesebben állandóan az arab országok dákóját szívná, mert nem erről szól a nemzeti radikalizmus, még ha együtt is jár néha vele.

2013. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
3%

A "liberális" szó azt jelenti, hogy olyan ember, aki gyűlöl mindent ami az internacionalizmus, a kapitalizmus és Izrael ellen van.



A liberális legnagyobb ellenségeinek a nacionalizmust, a szocializmust, a kommunizmust, az iszlámot és a kereszténységet tartja.

2013. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

"A "liberális" szó azt jelenti, hogy olyan ember, aki gyűlöl mindent ami az internacionalizmus, a kapitalizmus és Izrael ellen van.


A liberális legnagyobb ellenségeinek a nacionalizmust, a szocializmust, a kommunizmust, az iszlámot és a kereszténységet tartja."


- Két mondatban sikerült megcáfolnod magad. Ha a liberálisok ellensége a nacionalizmus, miért támogatná Palesztina elnyomását, vagy éppen a magát a cionizmust?

Ha a liberalizmus része a vallásszabadság (márpedig ha nem a liberalizmusé, akkor kié?), akkor hogy lenne a kereszténység ellen?


Dobd ki, és vegyél másik szótárat.

2013. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes elképzeléseik vannak egyeseknek a liberálisokról...

Én is inkább annak tartom magam, de kifejezetten örülök ennek a döntésnek.

2013. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül van ott, hogy "magyar" liberálisok. Ők nem olyanok, hogy valóban a sajtó és szólásszabadság mellett vannak, illetve hogy mindenkit megilletnek bizonyos emberi jogok. Éppen ez az, hogy amit ők gondolnak, az a helyes, és ha valaki azzal szembe megy, akkor azt már tiltani kell, és ráaggatnak mindenféle kirekesztő jelzőt. Nem kell messzire menni, nézz csak körül itt, hogy hány "liberális" írja és csinálja ezt.
2013. márc. 10. 22:37
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
@22:37: Aha, akkor én most magyar nem vagyok vagy liberális?
2013. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!