Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Balti államokból hogy hogy...

A Balti államokból hogy hogy nem települtek/települnek vissza Oroszországba nagy számban az oroszok?

Figyelt kérdés

Csak azért érdekelne, mert pl Kazahsztánban nagyon nagy arányú az oroszok visszaköltözése Oroszországba, pedig Kazahsztánban rengetegen beszélnek oroszul (a kazahok), és nem korlátozzák a nyelvet se.


Míg például Lettországban, és Észtországban ki nem állhatják az oroszokat, például Észtországban nagyon meg kell szenvednie egy orosznak az észt állampolgárságért.

Litvánia és Lettország hasonlóan bánik velük, Lettországban a lettek teljesen összefogtak az oroszok ellen, amikor ki akarták harcolni, hogy az orosz is hivatalos nyelv legyen Lettországban.


2013. márc. 16. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert ott jobb az életszínvonal , gondolom.
2013. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert jobban élnek.Amúgy nem tudom mi a f@szt képzelnek hogy egy idegen országbe be akarják vezetni a bu.zi orosz nyelvüket.Szenvedjenek is meg ha ott akarnak élni.Az nem az ő országuk ennyi.
2013. márc. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a Szovjetunió idején a "régi szép időkben" az oroszok nagyon nem bántak jól a balti államok lakosságával.

Ezért nem szeretik őket.

2013. márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kérdező.Te nem utálnád őket amit a mi orszgunkal is csináltak hogy ezek után beakarnák itt vezetni az idióta nyelvüket?
2013. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Más kultúrkör, más arány, más környezet. A Balti államok északi népeknek számítanak, ott - bár vannak bőven szélsőségesek - különbséget tesznek ember és ember között. Én nem tapasztaltam olyan őrületes és kibírhatatlan ellentéteket.

(zárójelben: fogalmilag idióta nyelv nem tud lenni, csak ember)

2013. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!