Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A videót megnézvén még mindig...

A videót megnézvén még mindig úgy gondoljátok hogy elítélendő Gyöngyösi (írjuk össze a parlamenti zsidókat) kijelentése?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=sqfZPnQvPQ4&feature=share

valamint ha ráértek nézzétek meg Izrael történeti beszámolóját is;

http://www.youtube.com/watch?v=Q8uKTtJ-RLI

ez 4 részes, de különösön ajánlott!



2013. márc. 18. 08:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
61%
Egy jól informált antiszemita... azt se tudod mi az a Tóra és kire mondják, hogy goj, te okos ember... életedben nem láttál még zsidót 50m-nél közelebbről. Nem ilyen ócska videókból kellene "tájékozódni".
2013. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
10%
Meg néztem az első videót, nácinak nézik az európaiakat, egyszer elmegyek Izraelbe és ha velem is ezt fogják csinálni, akkor nem fog számítani semmi amelyiket érem azt össze verem
2013. márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, nem vagyok antiszemita, semmi bajom se a négerekkel, se az arabokkal, sőt cigány ismerősöm is van akivel jóban vagyok. Szóval szerintem kijelenthetjük azt hogy nem gyűlölöm akülönbféle népeket. De az amit a cionisták csinálnak na az átlépi az ingerküszöböt. Elárulnád nekem hogy akkor honnan kell tájékozódni? Akkor azok a képek amik a videón vannak hamisítványok? Bábuk voltak a megéget, szétrobbant civilek, gyerekek? Az egész videó hazugság? Fejezd ki az álláspontod, persze egyszerűbb egyből elsütni az antiszemita szöveget, vagy a nácit, de ez úgy érzem kevés lesz.
2013. márc. 18. 09:39
 4/37 Andizsuzsi ***** válasza:
66%
Kérdező tljesen igazad van. Hülyére vagy nézve.
2013. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Andizsuzsi te még sosem írtál el semmit? Bocsánatot kérek, azt akartam írni hogy hülyének vagyunk nézve, vagy pedig azt hogy hülyére vagyunk véve. Remélem azért még világos volt a kérdésem, illetve a tartalma, de örülük Zsuzsi hogy azért elkaptad a lényeget... Bravó!
2013. márc. 18. 10:13
 6/37 anonim ***** válasza:
9%

Bocs az offért de ezt nem hagyhatom ki hogy ezt ki rakjam

http://www.youtube.com/watch?v=8xHweuRw1mk&NR=1&feature=ends..

2013. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
78%

Oh, istenem, még egy okos gyerek, aki ted pike-kal jön.

Már bocs, de egy bizonyos szint fölött nem szokás youtube-os "dokumentumfilmekkel" jönni, mert olyat én is bármikor feltöltök bármilyen baromságról, és attól az még nem lesz úgy.


"Elárulnád nekem hogy akkor honnan kell tájékozódni?"


hát pl. ha életedben egy törikönyvet a kezedbe vennél a témáról, az sokat segítene.

2013. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%

A Talmudban durvább dolgok vannak, mint a Mein Kampfban.


Valószínű Hitler is kiolvasta mielőtt megírta a Mein Kampfot.

2013. márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Töri könyv? Miről beszélsz? A történelmet mindig a győztesek írják! [link]

Baromira hitelesek... Akkor nekünk már nem is kell gondolkodni mert valaki leírt valamit?

2013. márc. 18. 10:31
 10/37 anonim ***** válasza:
96%

" ránk szabott gój (jelentése: BAROM) szerepet. Szerintük aki nem zsidó az BAROM, egy gójnak nem kellene ugyanolyan jogokkal bírnia mint nekik, egy gój gyerek megölése nem bűn a tóra szerint, nem is néznek egy gój szemébe, hozzá meg főleg nem érnek, nem temetkeznek egy helyre velük, szóval akkor ki is a náci"


Nem, a gój héberül annyit tesz, hogy nemzet. A Tórában ezt a szót egyaránt használja más nemzetekre is, és a zsidóságra is. Ennyit arról a hülyeségedről, hogy a gój 'barmot' jelentene. Barmok az olyan emberek, akik úgy vádaskodnak mindenféle igen durva dologgal, hogy közben fingjuk nincs a dologról - ez egy olyan magaviselet, amit úgy minden normális ember, akinek volt gyerekszobája, az pondróságnak tart.

Ez pont ugyanolyan, mintha én ismeretlenül elkezdeném rólad terjeszteni, hogy a hátsó udvarodban gyerekeket rontasz meg, anélkül hogy ismernélek, hanem csak mert hallottam ilyeneket, és ezzel uszítani ellened az embereket - pont ugyanezt csinálod.


A Tórában sehol nincs olyan, hogy nem zsidó gyereket büntetlenül lehetne ölni - láthatóan azzal sem vagy tisztzában, hogy mi is az a Tóra, de egy pillanatig nem zavartatod emiatt magad, hogy talán akkor nem kéne f@szságokat terjeszteni.


Az a 'nem zsidóknak nem szabad a szemébe nézni' megint ordas nagy f@szság, amit csak olyanok hordhatnak össze, akik életükben zsidót alig vagy nem láttak, nem hogy a legkisebb fingjuk lenne a zsidóságról.


A külön temető az igaz, pont úgy, ahogy katolikus temetőbe is csak katolikusokat fognak temetni, amiatt katolikus temető.


Szóval én tényleg nem értem, hogy tényleg ennyire nem zavart, hogy úgy mocskolódsz, hogy láthatóan az egész témakörről, zsidósággal, Izraellel, annak történelmével, egyszerűen a leghalványabb fingod sincs?

Ez tényleg számodra egy picit sem gáz?


Mond, vannak még ilyen témák, amikben hasonló "felkészültséggel" osztod az észt, főleg ennyire kemény vádakkal, vagy ez a fajta hozzáállás "érdekes" módon csak a zsidósággal kapcsolatos témáknak van fenntartva?

Kvantumfizikából meg húrelméletből meg algebrai topológiából nem szoktál hasonló bölcsességeket beböffögni?

2013. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!