Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyaroknak kik a barátai?...

Magyaroknak kik a barátai? Leírást is olvasd.

Figyelt kérdés

Hello.


Tegyük fel elmérgesedik a székely zászló ügy Magyarország és Románia között, ezért háború tör ki. A NATO nem avatkozna be, mert két tagállam harcol. (Pedig az agresszort megtámadná, mint mondtam ez FIKTÍV, kitalált esemény lenne.) Milyen népek fiai jönnének nekünk segíteni? Így elsőre osztrákokra, lengyelekre, bolgárokra, törökökre gondoltam. Még kik tekinthetőek a magyarok barátainak?


Tudom, Ausztria pont nem jó példa annyira, de még is közös történelmünk van már 1000 éve, ez a két ország mindig is kapcsolatban állt egymással, és az, amit a múlt héten tettek, az egy hatalmas nagy szívesség volt... Véleményem szerint van osztrák-magyar barátság, lengyel-magyar testvériség, bolgár-magyar barátság és török-magyar barátság.


2013. márc. 19. 15:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"De azért lásd be, sok osztrák szeret minket és mi is őket!"


Ja hát mi meg aztán különösen. Szinte körbecsókoljuk őket!

2013. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A ruszkik is utálják az oláhokat mint a sz.rt.
2013. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 mustafa33 ***** válasza:
Moldáviának a Regátot, Bulgáriának Dobrudzsát, Bukovinát Ukrajnának, Erdélyt nekünk. Amen.
2013. márc. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én jártam Romániában és nem voltak rosszindulatúak velem a románok. Amikor a piacon jártam, és egy nő megtudta, hogy magyar vagyok, rögtön megkínált mindenféle sajtokkal, hogy kóstoljam meg azokat :) Nagyon aranyos volt!

Egy idős úr is nagyon kedves volt hozzám. Mindig mosolygott, amikor elmeséltem neki, merre jártam, meg, hogy nagyon tetszett nekem Kolozsvár (Cluj Napoca). És ez az úr olyan volt, mintha a nagyapám lenne...!


Amit meséltél a törökök vendégszeretetéről, azon nem csodálkozom :) Egyszer régen segítettem egy török turistának útbaigazítani, ő úgy köszönte meg, hogy "köszönöm, testvér". A törökök testvérnek tekintenek bennünket. Ez nem vicc! :)

2013. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!