Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért rajzolnak a ciprusiak...

Miért rajzolnak a ciprusiak Merkelre hitlerbajuszt, amikor a németeknek semmi közük ciprus válságához?

Figyelt kérdés
Sokkal inkább sztálinbajuszt kellene rajzolniuk Putyinra, hiszen ők hagyták idáig fajulni a dolgokat.

2013. márc. 21. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a németek a legerősebbek az eu-ban minden téren.És ők adják a parancsot milyen megszorítást kell csinálni.Lehet jobb hogy nálunk nincs euró.A Angoloknak volt eszük meghagyták a fontot.
2013. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dehát a saját válságukat a ciprusi kormányzás idézte elő. Nem értem amúgy, tele vannak milliárdokkal, húzzák a betéti jutalékokat, és még ez sem volt nekik elég. Csak tudnám, hogy hova lopták ki a költségvetésüket :D
2013. márc. 21. 20:21
 3/12 anonim ***** válasza:

A görögök is Hitler bajuszt rajzolnak neki.

Amikor Merkel Görögországba látogat ,akkor beöltöznek a görögök nácinak és úgy tüntetnek Merkel ellen.

Tudják hogy ez a náci dolog érzékeny téma.


A görögök nem szeretik a németeket mert azt viszik hogy miattuk van rossz helyzetben az országok.

A német emberek meg ezért morognak mert az ő adójukból mentegetik Görögországot.

2013. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vannak olyan alternatív elméletek, hogy Angela Merkel Hitler-utód (=Hitler leszármazottja) és talán ezért ábrázolják így.


(valami olyasmi, hogy Hitler DNS-éből klónozták)

2013. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Azért, mert dologtalan, senkiházi népség és irigylik a németeket. A gyűlöletüket és a feszültségüket pedig így vezetik le.
2013. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert ahhoz volt eszük, hogy csaljanak, de amikor a csalásért bűnhődni kell az már rögtön nem tetszik nekik. Annyi felmentés a számlájukra írható, hogy nem az az egyszerű dolgozó ciprióta tehet róla aki most épp dühös, hanem a vezetésük.
2013. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mustafa33 ***** válasza:
Ennyit ért egy szigetlakó kecskepásztor a pénzhez.
2013. márc. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mustafa33 ***** válasza:

Jorgosz megszorult és lement Mordechájhoz 200 €-t kérni kölcsön. Mordecháj örömmel adott neki 1%-os kamatra, ami nála annyit jelentett, hogy karácsonyra egyszer annyit ad vissza (most matematikusok hanyagoljanak a 2x annyival☺). Jorgosz örült. Mikor menet el, Mordekcháj utánaszólt: - Jorgosz, tudom, most nagyon nehéz év jönn, nem lesz termés, lefagy az olajbogyó, nem fogod tudni megadni egyszerre a tartozást. Fizes részletekben, ha most ideadod a kamatokat, karácsonyra már könnyebben szeded össze a maradék 200 €-t. Jorgosz elismeri, hogy igaza van és odaadja a 200 €-t. Mordecháj elégedetten dörzsöli tenyerét, ezzel a göröggel érdemes üzletelni. Jorgosz hazafelé gondolkozik: - kértem 200-at, kaptam 200-at, megfizettem a 200 kamatot, nem maradt semmim, adós vagyok még 200-al. De amúgy minden stimmel. ☺

(Így működik az IMF is ☻, és még O.V.-t tartjátok hülyének ☺)

2013. márc. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ciprus a befektetők pénzének (főleg orosz) köszönheti a mai életszínvonalat, de a válságot nyugatról hozták rájuk ...

Németek azt kérik a ciprusiaktól, hogy az egyetlen biztos adóbevételi forrásokat állítsák le az országban. Ez ciprusnak a csődjét és elszegényedését jelentené .

2013. márc. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!