Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hitlernek mennyire volt...

Hitlernek mennyire volt fontos a németek faji tisztasága mellett az erkölcsi tisztaság is?

Figyelt kérdés
Komolyan vette? Vagy egy német lehetett szerinte akármilyen tahó, bunkó, erkölcstelen ember, nem számított, mert német volt?

2013. márc. 24. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt vallásos, az biztos.
2013. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire én tudom, fontos volt a faj tisztasága egyértelműen, de voltak olyan dolgok amiket ő sem nézett el. Példának okért a hazaárulás, azzal nagyon fel lehetett bosszantani, meg amikor sikertelen merényletet hajtottak el ellene, azzal is az őrületbe kergették és aki ismeri a történetet az pontosan tudja mi lett a vége a dolognak.

Egyébként ott is voltak határok de sokkal elnézőbbek voltak, velük szemben.

2013. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Pontosan, jól leírtad. Hitler egy hibbant, antiszociális, szociopata majom volt.
2013. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Vallás ellenes volt, azt tudom, de hogy ezekre mennyire figyelt... Inkább szerintem a származáson volt a hangsúly neki.
2013. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Az események ismeretében te komolyan feltetted ezt a kérdést? Vagy neked ezek beleférnek az erkölcsi tisztaság fogalmába?
2013. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Hitler a német nép szemetéből szedte tömegbázisát azokon jutott el a hatalomig, a lumpen elemeken!A náci párt programjának minden eleme olyan volt hogy egy jóérzésű ember azt nem fogadhatta el!Az élettér elmélet nem az erkölcsös ember elméletet hanem az aljasé!
2013. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Erkölcsi fertő.
2013. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Hitler teljesen uniformizálni akarta a németeket.Nem tűrt semmilyen klikket , az iskolákban sem engedett semmi különcködést csak az egységet.


A vallás szerintem nem volt fontos számára , de nem volt annyira "tabu" sem mint a szovjeteknél.

2013. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Maximálisan fontos volt neki. És az erkölcsi tisztaság nem keverendő össze a sokak által emlegetett vallásossággal.
2013. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valaki lepontozósdit játszott.
2013. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!