Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ehhez mit szóltok? Bulgáriában...

Ehhez mit szóltok? Bulgáriában a cigányok olyan bánásmódot szeretnének, mint Magyarországon.

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket meg volt interview is, hogy a bulgáriai cigányok azt akarják a bolgár kormánytól, hogy olyan bánásmódban részesüljenek, mint amilyenbe részesülnek Magyarországon.

Mert a bolgárok nem hagyták magukat, és amikor elkövettek egy gyilkosságot "szórakozási bűnözés" címén, a bolgárok ORSZÁGOSAN fellázadtak a cigányok ellen.

Bulgáriában sokkal de sokkal súlyosabb a cigánykérdés, mert van ott kb 1 millió 200ezer cigány, és 6-7 millió bolgár.


Ehhez mit szóltok, hogy a bolgár cigányok Magyarországgal példálóznak?



(egyébként ha már cigányok: Szlovákia [tom nem tartozik ide] lakossága miattuk növekszik, vagy a szlovákok rövidebb pórázon tartják őket?)


2013. márc. 25. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szlovákia lakossága nem növekszik...
2013. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

De.


[link]


Először én is azt hittem, hogy csökken. Ezek szerint növekszik?

2013. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
de Magyarországon üldözik őket és el vannak nyomva no meg rasszizmus is van a sok náci miatt no de a viccet félretéve a bolgárok tökös legények a magyarok meg megvárják míg rabszolgák lesznek
2013. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bolgárok tökösek? 5-ször rosszabb náluk a helyzet, de a cigányok is lázadtak már fel ellenük országosan...nem tudom mihez fog ott ez vezetni, de szerintem bye bye Bulgária.
2013. márc. 25. 10:58
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szlovákia?Nézzétek már meg a Fertility rates táblázatot , dehogy növekszik az.


A bolgárok meg jól teszik hogy nem hagyják magukat.Nekünk is ezt kellene tenni , csak a magyarok sajna igen el vannak nyomva.


A szlovákok próbálják rövidebb pórázon tartani őket ,ott is szegregáltak iskolát mivel a cigányok miatt nem lehetett tanítani erre jöttek a liberálfasiszták a szokásos dumájukkal....

2013. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor itt még sincs "üldözés", hogy "menekülniük" kell??

Csak nehogy azok is idejöjjenek!!4négy

2013. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

6 Azok nem fognak idejönni.


Már van annyi eszük a magyaroknak , tanultak a miskolci , sárospataki , komlói példán , hogyha ilyet akar a kormány akkor kiállnak , és nem engedik.


Ez fogja egyesíteni egyszer a magyarokat, majd a szlovákokat és a magyarokat.

2013. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Nézzétek már meg a Fertility rates táblázatot "


Akkor miért lesz egyre nagyobb a népesség?



Egyébként Bulgáriában miért van ennyi cigány? Ráadásul úgy hallottam, hogy a fél ország a cigánymaffia kezén van vagy ez nem igaz?


Hogy éli meg azt egy átlag bolgár, hogy mindennap és mindenhol találkozik cigányokkal?


[link]

2013. márc. 25. 11:22
 9/15 anonim ***** válasza:
miért nem francia példát hozták fel? az nem elég jó?
2013. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Franciaországból visszapaterolták Romániába a cigányokat. Nem épp ideális perspektíva. :D
2013. márc. 25. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!