Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell imádni a Mein...

Miért kell imádni a Mein Kampfot és mindent ami/ aki hozzátartozik, ha csak Magyarországon szeretnének jobbítást?

Figyelt kérdés
Komolya válaszokat és nem esztelen zsidózást várok!
2010. jún. 19. 00:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
20%
Mert a megváltó írta, aki a mi bűneink miatt halt meg!
2010. jún. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Én nem értem a kérdést...
2010. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Mert sok kis taknyos idióta azt hiszi, h Hitlert érdekelték a cigányok Magyarországon.....Hitler meg a nácik eléggé lesz....ták, hogy Magyarországon mit, vagy mit nem tesznek a cigányok, persze a fajelméletükbe nem fértek bele(holott épp hogy az indo-árja népcsoport tagjai, kicsit ellentmondásos, mind1), viszont a náciknak a cigányok egy 100ad rangú dolog voltak. Továbbá sok kis 14 éves azt hiszi, h különösebben kemény, ha a neten zikkájlozik, a Mein Kampfról pedig annyit tudnak általában, hogy az egy könyv, de a tartalmát nem nagyon ismerik....Külön érdekesség pedig, hogy egy olyan személyt imádnak, akire tkp. jellemző volt az általuk kritizált életvitel, ugyanis a drága Adolf az általános iskolán kívül nem végzett el semmit, gyakorlatilag nem volt egy tisztességes állása soha életében, egy ideig az anyjával tartatta el magát, később koldult, és hajléktalanszállókon húzta meg magát.... szóval kb. olyan volt az életpályája addig, amíg föl nem kapták ún. "politikusként", mint egy átlagos cigánynak a Mónika show-ból.A vérfertőzés is bőven megvolt a Hitler családban, úgy hogy ilyen szempontból sem lóg ki a sorból...viszont akkor nem értem, h miben is volt jobb Hitler, mint azok, akiket ennek az eszmének a segítségével kritizálni akarják egyesek?!
2010. jún. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:31


amíg ciki volt melegnek lenni, addig htler az volt, aztán mostmár inkább impotens, de valami démonit mindig kitalálnak neki. inkább neked javaslom, hogy olvasd el a könnyvet, és revizioinista álláspontokat is.

2010. jún. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

68-as


Ez egy oriasi hulyeseg, mivel Hitler festo volt. Jelentkezett a szepmuveszetire, de mivel nem vettek fel, csendeleteket kezdett festeni. (nem szobafestobvolt)

2010. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jaja, Hitler szobafestő volt, meg impotens is, sőt valójában zsidó is volt, gyerekkorában az apja verte, aki valójában az anyja volt, csak sosem derült ki, sőt már 5 évesen mókusokat evett nyersen és mindennek a tetejében a féltestvére volt Dzsingisz kán és Nelson Mandela is, akikkel együtt hoztak létre haláltáborokat a Vénusz bolygón (ahonnan a mai napig nem hozták haza a zsidó aranyakat).....

na szóval nem unjátok még a sok b.romságot? idióták...........



A kérdező által feltett kérdést pedig én sem értem

2010. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%
lol gondoltam, h ez egyeseknek nem fog tetszeni.nem állítottam, hogy szobafestő lett volna, az egy szakma, egy végzettség lenne....ilyesmivel nem rendelkezett, a középiskolát otthagyta, később jelentkezett művészeti egyetemre, de oda nem vették föl, ezért időnként másolatokat festett (általában képeslapokról), időnként pedig sikerült ilyeneket eladnia különböző bútorkereskedéseknek, akik az eladó bútorok közé helyezték el a képeket, időnként az utcán árulta másolt képeit....valahogy nem nevezném ezért festőművésznek, az szeretett volna lenni, de mint láthatjuk kevés sikerrel....persze a mein kampfban nem tér ki nagyon erre az időszakra, és "keserves észtendők" címen siklik át a dolgok fölött, ez tkp. érthető is .....ajánlanám egyesek figyelmébe Hitler önéletrajzát, mielőtt itt fröcsögnének ;)
2010. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azt neked is el kéne olvasnod mert nálad is elég hiányos, gyk. beszopsz minden 20-adrangú hollywoodi hülyeséget
2010. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
hú, akkor segítenél, hogy én is megismerhessem eme nagyszerű ember valódi életpályáját? Meg tudod cáfolni ezeket a tényeket?
2010. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

66-os.


Szánom a te fajtátad, hogy annyira sem vagytok képesek, hogy legalább a gugliba bepötyögnétek, hogy"hitler's painting".


Jajj, neharagudj, te vagy a mindenható, neked nem kell a dolgok után nézni...

2010. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!