Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Obama e kijelent...

Mit gondoltok Obama e kijelentéséről?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=f5YkIaY58ng


"Négy évvel ezelőtt, amikor önök előtt álltam, azt mondtam, Izrael biztonsága szent és sérthetetlen. Ez vitán felül áll. Elnökként mindig ennek szellemében cselekedtem. "


2013. márc. 29. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Izrael az emberiség közös reménye, jelen vannak befektetőként mindenhol, nélkülük nincs gazdaság, harcolnak a rasszizmus, a nácizmus és a terrorizmus ellen, mintaállam, kiváló demokráciával, csak az antiszemiták akarják lejáratni. Izrael biztonsága a civilizált világ biztonsága.
2013. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
obama a pincsikutyájuk
2013. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Voldemort mióta lett Obama testőre? ez nem jelent jót :(
2013. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első!

Israehl legnagyobb gondja 100 éves emberek ba.szogatása, meg az arabok gyilkolászása. Na előbb mindenki a saját szarát túrja át, utána menjen a szomszéd WC-jébe!

Amit elmondtál mind aljas hazugság! Minden az ellentetje! Ha izrael megszűnne, akkor lenne béke. És nyugalom, szabadság! Az állampolgárai meg felszívódnának! Na úgy! Szemét egy népség. Obama meg annyi mint egy barack. Most fent virít, de ha leesik, csak egy folt lesz belőle. Amit majd adarazsak, legyek dongnak...

2013. márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hajlandó lesz fegyvereket szállítani Izraelnek és szemet fog hunyni ha Izrael tombol majd a gázai övezetben.Hogy kiáll a Palesztin önálló állam támogatása mögül.Cserébe szerintem támogatást kér majd a közel-keleti újabb hadműveleteihez.
2013. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nicsak nicsak! Talán sértette valaki érzékeny metszett lelkét amikor kirándulni küldtem őket? Pedig ha így folytatják ismét meg lesz szervezve a buli. Ők papolnak arról hogy tanuljon az ember a hibáiból,múltjából. Hát nekik is lenne mit!!
2013. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 19gal_balazs97 ***** válasza:
Az első biztos egy izrahelli ügynök aki arról beszél milyen barátságos ország. A közel-kelet biztonságát igenis Izrael fenyegeti. Izrael amolyan Szlovákia féle ország a közel-keleten nincsen nagy múltja de pattog. Ahol létrehozták ott már több mint ezer éve éltek az arabok és most kővel verik agyon őket, minden ok nélkül sortüzet nyitnak egy tüntető tömegre, mert "A gójok egyenlőek az állatokkal."
2013. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Obama veszélyben van!!!!! Hívni kell doctor who-t!!!!!
2013. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!