Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ehhez? (Kína)

Mit szóltok ehhez? (Kína)

Figyelt kérdés

[link]


Azt, hiszem lassan ismét fejet hajthatunk Kína előtt. Ennyire tudatos gazdaság építést még szerintem nem volt a történelemben. És ezért már bőven elnézem, hogy egyes személyiségi jogokat csorbítják.


2013. márc. 30. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon tudatos, a legtöbb kínai éhbérért dolgozik, egyes helyeken pedig alig látni a szmogtól.Nem értem, ez a cikk miért kéne, hogy javítsa az összképet.
2013. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vadkan01 ***** válasza:
Kinek kell fizetni ezt az adót csak a gyáraknak vagy mindenkinek aki levegőt mer venni?
2013. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Európa is elég szmogos volt régen.


Kínában bejött a pártállami rendszer , szerintem van benne jövő.


Én Magyarországon is támogatnám a pártállami rendszert , persze normális jobboldalit , nem Orbán félét.

2013. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

amerika már a múlté ...

Már látom a baloldali címlapokat, ahol azt akarják sulykolni, hogy már a levegőt is megakarják adóztatni ..

2013. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Figyelemre méltó, főként annak a tükrében, hogy a nyugati kapitalista gazdaságnak közel 50 éve volt, hogy átálljon a zöld gazdaságra és ebbe az időbe még az is bele fért volna, hogy a gazdaság vezető szereplői tegyék azt meg, jelentősebb profit vesztés nélkül. Erre itt van a rettegett kommunizmus, ami, "tojik" a profitra és gazdasági válságból való kilábalás egyetlen lehetséges útját választja: az alternatív energia termelést. Példa értékkel kell, hogy legyen ez az egész világra, de legfőképp az USA-ra, melyet nemcsak letaszítottak a legnagyobb gazdaság trónjáról, de még most meg is szégyenítették. Kína emelt fővel mehet most már, bármelyik klíma konferenciára.
2013. márc. 30. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha esetleg állsz, akkor ülj le és kapaszkodj:Kína nem kommunista.
2013. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lindmayer ***** válasza:

persze

kínában nem szovjet féle kommunizmus van, hanem globákommunizmus: a gazdasági rendszert kivéve a rendszerből pontosan ugyanolyan mint a szovjet

a kérdésre válaszolva ez csak a kezdett, még további intézkedések is szükségesek

amúgy nem csak a bérek és az energia drágább az Únióban, hanem a gyártót technológia is, mert jóval szigorúbb előírások vannak, de Kínában ez nem így van, így ott jóval környezetszennyezőbbek a gyárak, mint az öreg kontinensen

2013. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!