Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tudnátok néhány dolgot írni...

Tudnátok néhány dolgot írni az Európai unión belüli klasszikus zenéről?

Figyelt kérdés
Minden segítséget nagyon szépen köszönök.

2013. ápr. 1. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a kérdést.

Milyen korszakra gondolsz? az európai népek komolyzenéjére és zeneszerzőire általában, vagy csak az EU. megalakulása utáni kompozitorok érdekelnek?

2013. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A helyet az,hogy ez versenyre kell nekem és ők sem adták meg konkrétan ( ez a gond). A cím : Európai klasszikus zene.

Jelenleg a felsorolt összes zeneszerző közül válogatok,születési adatok szerint.Csak gondoltma valami érdekességet hátha tudnak az emberek. :)

2013. ápr. 1. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Örömóda.
2013. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te most kevered a szezont a fazonnal. Európa egy földrész, az Európai Unió pedig gazdasági,politikai unió országok közt.


Európai klasszikus zene = Európa területén lévő klasszikus zene. (több ország jön szóba pl Olaszo. klasszikus zenéje stb..

2013. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig nagyon széles a skála.

Klasszikus zene (komolyzene) érdekel úgy általánosságban, vagy a komolyzene klasszikus korszaka, a 18. század végétől a 19. század közepéig? Tehát kb. a preklasszikus (barokk) és a romantikus zene közötti korszak?


Fel tudnád sorolni nagyjából a megadott neveket?

Tudok segíteni, ha többet írsz a dologról.

2013. ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom ,hogy rosszul fogalmaztam meg ,de nekünk is így van megadva.A segítséget nagyon köszönöm,de már nem érkezek készülni... (sajnálom ,hogy raboltam az idot)
2013. ápr. 4. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!