Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Észak Korea miért akar öngyilk...

Észak Korea miért akar öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés

Hogyan gondolhatja az ottani rezsim, hogy győzhet at USA-ával szemben?

Nyilvánvalóan már a legmodernebb kém műholdak és repulők figyelnek minden mozgást Észek korea felet.

Még ha ki is lőnek rakétákat (főleg ha atomot) Az amcsi válaszcsapás hamar elpusztitja az észak koreai hadsereget és rezsimet (irak 2 )


2013. ápr. 6. 17:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Épp úgy vannak jófej és gonosz zsidók, mint jófej és gonosz magyarok, szlovákok, románok, ukránok, oroszok, perzsák, ruszinok, örmények, azeriek, kínaiak, japánok, koreaiak, amerikaiak, cigányok, eszkimók, stb."

Ez így van, csak épp az arányok mások az egyes népek között.


"Mellesleg nekem is vannak zsidó felmenőim, és egy kicsi részt sem adtak nekem a világuralomból. Kár :/"

Ez nem meglepő a cinikus, lenéző stílusodból ítélve.

2013. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Pontosan, más az arány, de csak azért, mert a hülyék aránya nagyobb egyes népcsoportoknál, nem kell a normálisakat is elítélni.

És nem tudom, hogy négy generáción átöröklődik-e a "cinikusság" és a "lenéző stílus", de a vallását rendesen gyakorló zsidóval még életemben nem találkoztam.

2013. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Köszönöm szépen, jót röhögtem :)

(Remélem most jól megbotránkozol, és fogod a fejed, hogy: "


Örülök, hogy jól szórakozol azon, ami te szerinted a világképem. De akár nevethetünk együtt is, mert tényleg szánalmas dolog bármely más népcsoportot elítélni, megvádolni, általánosítani. Nagyon sajnálom, ha esetleg most elszomorítottalak, hogy esetleg mégsem olyan vagyok, amilyennek feltételezel.

Amit leírtam, azt úgyis gondolom, de abból egyáltalán nem következik az, hogy minden egyes zsidó görény, és mindegyiknek köze van a médiához a politikához vagy a világuralomhoz. Ugyanúgy, ahogy másrészt meg nagyon sok nemzsidó is benne van ebben a világméretű játékban, és nagyon jól megél belőle.

Nem a zsidó néppel van a baj a világon, hanem az ő elitjük egy meghatározott részével. Igen, ennek az elitnek az egyik legfontosabb eszköze a média. Az ö embereik vannak benne, és írják a "polkorrekt" hazugságokat nyakló nélkül, egészen addig míg annyian el nem hiszik, amennyien csak elhihetik.


Aki figyeli a világpolitikát, az látja, hogyan működik. Látja, hogy egyes esetekben jelentéktelen dolgokért lépnek fel keményen politikusok (persze mindig a "demokrácia", az "alkotmányosság" jegyében). Más esetekben, például az idős emberek elleni terrort meg mindenhol lesz@rják. Higyjél csak a szép szavaknak, meg annak, hogy minden más csak egy szóra sem érdemes "összeesküvés" elmélet, ne is törődj vele, ha megvezetnek, nem te vagy az egyetlen.


A háttérben akkor is vannak érdekcsoportok, teljesen mindegy mi a nevük, és teljesen mindegy, hogy rejtőzködnek, tagadják a létezésüket. Ha nem tagadnák, hanem nyíltan tevékenykednének, akkor őket vernék agyon, robbangatnák fel a dühösebb, elégedetlenebb emberek. Túlélésük záloga, hogy a szitkok zöme nem őket éri, hanem jelentéktelen politikusokat, Obamákat, Orbánokat, Gyurcsányokat, akik csak bábok. A merényleteket meg ezekhez a bábokhoz mérten is 20-adrangú bábok ellen követik el. A világ igazi irányítói jól el vannak, úgy, hogy azt sem tudjuk kik ők, ez a sikerük és túlélésük záloga.

Remélem ez utóbbiakkal ismét sikerült jobb kedvre derítenem téged, és jól szórakozol rajta, hogy én milyen ostoba vagyok, te pedig milyen okos. ;)

Szép napot.

2013. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Pontosan, más az arány, de csak azért, mert a hülyék aránya nagyobb egyes népcsoportoknál, nem kell a normálisakat is elítélni."

Ha mondjuk tudod, h 10 bengáli tigrisből 9 rátámad az emberre (nem biztos h így van, csak hasraütős példa), és látsz egy bengáli tigrist, akkor odamész megsimogatni, h hátha ez pont kivétel, v inkább elkerülöd messzire?

2013. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nyilván elkerülöm messzire, de ha látom rajta, hogy ő szelíd lenne, csak nem hiszik el neki, akkor nem fogom hagyni elvadulni.
2013. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
@Ebcsont: Köszönöm, hogy kifejtetted, valóban meglepődtem, hogy nem is különbözik annyiban a véleményünk :) Ha ezzel kezded, nem röhöglek ki :D
2013. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!