Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan kaphatok pályázati...

Hogyan kaphatok pályázati pénzt gazdasági célok fejlesztésére?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom még pontosan hogyan működik mindez, de szeretnék egy gazdasági vállalkozást létesíteni. Vennék földterületeket, teheneket, gépeket! A gazdasági épületem megvan, és még egy normális alapom is lenne. Na most, én azt hallottam hogy ha csinálok egy pályázatot, akkor még egy annyi pénzzel támogat az unió, mint amennyit én befektetnék ebbe a vállalkozásba. Hogyan, hol és mi szükséges hozzá, hogy eltudjam kezdeni, pályázatot nyerni és támogatásokat is kapjak. Aki tisztában van ezekkel, megkérném, hogy részletes választ írjon, köszönöm!

2013. ápr. 12. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Rengeteg pályázat van, és rengeteg megoldás. Ne itt érdeklődj. Menj be egy pályázatíró irodába. Ott konkrétan elmondják, hogy hogyan, és mire lehet pályázni a konkrét esetben. Rengetegen foglalkoznak pályázatírással vagy tanácsadással.


Amit a pályázatokról alapvetően tudni kell:


Először is fontos, hogy mire írták ki a pályázatot. Van munkaerő teremtés, kutatás/fejlesztés, környezetvédelmi fejlsztés, stb, stb.


A pályázatnak mindig van egy támogatási összefe, és van egy önrész, továbbá szoktak kérni fedezetet, valamint sokszor összekötik egy hitellel is.


Vannak utófinanszírozott pályázatok, illetve előfinanszírozott. Értelem szerűen, az utónél, a megvalósulás után tudod lehívni a pénzt, az előnél, pedig a megvalósulás előtt. Viszont a pályázati célnak mindig teljesülnie kell.


A pályázatot egyenlőre a Nemzeti Fejlesztési Ügynökségen keresztül tudod intézni.


Mindenképpen tanácsos egy pályázatíróval megíratni, és bonyolíttatni a pályázatodat.

2013. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én pont egy pályázatíró cégnek dolgozom! :) Ha még aktuális, kérlek írj privát üzenetet!
2013. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!