Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik olyan hevesen állították...

Akik olyan hevesen állították itt, hogy a CIA/FBI stb robbantott hogy Iránra kenhessék és megszálhassák stb. azok mit szólnak az újabb hírekhez?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Én eddig sem hittem ilyeneket de egy ilyen kaliberű utcai robbantás nem elég egy megszálláshoz szerintem ahhoz egy kicsit több kell.
2013. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Miért? Mi zárja ki? Az, hogy csecsenek voltak? Tudod van aki az anyját is eladja egy kis pénzért. Vagy a saját életét.
2013. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

December 21 előtt tobzódtak a kérdések, hogy itt a világvége, és jaaaaj. Aztán eltűntek, és most lapulnak. :)


Ugyanez van az összeesküvés hívőkkel is - már keresik is a következőt, erről meg sosem hallottak... :)

2013. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shai-Hulud ***** válasza:
69%

A következő az lesz, hogy ez csak két szerencsétlen csecsen turista volt, és a gonosz CIA rájuk kente az ügyet, de persze akkor is ők voltak a háttérben...


Csak szóljatok, adom én a tippeket! :-)

2013. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem nevezhető csecsennek a két tömeggyilkos mert nem is jártak mostanában csecsenföldön!Sőt az egyik már amerikai állampolgár!Meghálálta hogy befogadta amerika és a világ legjobb iskoláiban tanulhatott!
2013. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Aztamindenségit Uram, fékezze magát!
2013. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
A csecsenek csak bűnbakok, akiket be kell mutatni nyilvánosan, hogy lenyugodjanak a kedélyek.
2013. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy irániak voltak. Szerintem az USA-nak Csecsenföldet is megérné leigázni,Oroszország meg majd gratulál nekik. Érdekes,hogy az elfogott merénylő pont a torkán sérült meg és nem fog tudni nagy valószínűséggel beszélni a bíróságon...nehogy elmondja az igazságot. A denveri mozis ámokfutó sem beszélt semmit,annyira be volt drogozva. Szerintem úgy tervezték,hogy majd lelövik őt is majd a tesóját de nem jött össze..
2013. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
k va érdekes, hogy pont a torkán sérült meg :D beszarás :D majd leírja a bíróságon vagy mutogat vagy rajzol mint a társasjátékban :Dbesyarok .
2013. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

17:17,


Persze, ha úgy tervezik, hogy lelövik, miért nem lőtték le? Szerinted nem képesek megölni egy embert, ha meg akarnak ölni egy embert?... Azért ne röhögtessük már ki magunkat :D


Az amerikai titkosszolgálat (vagy szerinted ki) kitalálta, hogy megölik őket. Egyiket lesikerült lőni, a másodikra rálőttek, de nem volt halálos - és persze a mesterlövész (vagy kommandós, aki leszedte) nem lőtt még egyet, biztos, ami biztos, neem. Sőt, amikor konstatálták, hogy él, akkor se lőttek bele mégegyet, vagy "véletlenül" sebezték meg jobban, nem. Kórházba vitték, mert mint tudjuk, ha a gyilkosság elsőnek nem jön össze, akkor szétteszik a kezüket, hogy ez nem sikerült, és a továbbiakban sodródnak az árral :)

2013. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!