Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melegházasság: ők mind rosszul...

Melegházasság: ők mind rosszul tudják?

Figyelt kérdés

Az alábbi linken látható, hogy már gyakorlatilag minden hétre esik egy-egy ország vagy állam, ahol valamelyik törvényhozó szerv megszavazza, hogy azonos neműek is összeházasodjanak (és örökbe is fogadadhatnak).

[link]

Ezek közül az országok közül egy sem tudja, hogy a házasság férfi és nő szent köteléke, vagy csak a mi drága vezetőink maradiak egy csöppet?

A statisztikák alapján valószínűleg nem ezek az országok fognak először elnéptelenedni, még akkor sem, ott a melegek házasodhatnak, hanem kis vergődő, de tradicionális hazánk...


2013. máj. 13. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Felőlem aztán házasodhatnak, mert úgy sem ér az ma már sz@rt sem, csak a nyűg van vele. De az örökbefogadást azért erősen ellenzem.
2013. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%

Engem nem zavar, ha valaki homokos, de azért álljon már meg a menet: házasság az férfi meg nő között van... ugyanúgy, mint a gyerekvállalás... Tudom, hogy mindig azt mondják hogy "legyünk toleránsak" meg "fogadjuk el a másságot". Én tolerálom őket abszolút, de ők meg tolerálják azt, hogy a házasságnak mi is a társadalmi normája.


Egyébként egész konkrétan a kérdésre válaszolva: Ezekben az országokban javarészt nincs sok problém, így a homokosházasság nagoyn jó szavazatszerzési lehetőség... Nos nálunk ez nem így van...

2013. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó: amíg négy fal között marad, nem zavar...
2013. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a melegházasság tiltása az egyik legértelmetlenebb dolog a földön. Ha házasodni akarnak, akkor hadd házasodjanak, mégis mi a sz@rért zavar ez ennyire több milliárd embert?

Az örökbefogadásról: Itt legalább értem a problémát, de amíg egyedülállók, nulla egzisztenciával rendelkezők, őrültek és bűnözők vállalhatnak gyereket, addig szerintem a melegeknek is meg kéne engedni.

2013. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Engem nem érdekel, hogy mit csinálnak. Viszont az, hogy gyereket nevelhetnek... Hát ez gyomorforgató, undorító. Ide jutottunk.
2013. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, mi az, hogy ide jutottunk? Komolyan azt hiszed, hogy az ember 13000 éves történelme alatt egy meleg sem nevelt fel gyermek(ek)et, és csak most jutott eszükbe, hogy kéne? Ugyan már, gyermekek milliói nőttek, és nőnek most is fel meleg szülők mellett, és semmi gondot nem okoz ez nekik.
2013. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó: A gyerek megy az óvodába, és megkérdezik tőle: hogy hívják apukádat meg anyukádat? Erre a gyerek... Ádám és Béla, de mi az hogy anya??
2013. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez csak egy fricska, nem ellenérv az orvosi és pszichológiai tényekre, amit írtam. És ahogy te heteróként is tudod, hogy léteznek melegek, úgy a gyermek is tudnja, hogy vannak anyák. szülőmintát mindenhől lát az ember, nem csak otthon. Kivéve, ha a pincébe van zárva.
2013. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

19:18,

a gyerek megy az óvodába és megkérdezik tőle: hogy hívják anyukádat és apukádat? erre a gyerek: mi az, hogy anya és apa, intézetben lakom.

na melyik a jobb?

2013. máj. 13. 19:38
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

"a gyerek megy az óvodába és megkérdezik tőle: hogy hívják anyukádat és apukádat? erre a gyerek: mi az, hogy anya és apa, intézetben lakom.

na melyik a jobb?"


Jaj, elrontottad! Előbb még az egyedülálló szülőket kellett volna felhozni példának. :)

2013. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!