Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A britek miért csinálnak...

A britek miért csinálnak ilyen hülyeséget?

Figyelt kérdés

[link]


Elment az eszük. Vajon a sok pénz , tényleg ennyire butít?


Mert , szerintem ez , abszolút nem normális.



2013. máj. 19. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez fájdalmas.
2013. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet a belterjesség miatt van ,vagy nem tudom...totál megbuggyannak.
2013. máj. 19. 12:41
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
mikor jön az internationálé? világpolgárság már ott van nyugaton ... ennyi szerencsénk van, hogy tranzit ország vagyunk és a nyelvi különbségek miatt jóval kevesebben mennek ki nyugatra, mint a környező országokból ...
2013. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 rémuralom ***** válasza:
100%
A cikket is olvastad, vagy csak a címét? Nem "a britek" csinálják ezt a hülyeséget, hanem egy angliai kisváros PC-mániás önkormányzati képviselői. Még a muszlim közösség (akikre hivatkozva az elborult agyú munkáspárti képviselők a rendeletet hozták) vezetői is értetlenkedve állnak a rendelet előtt, mint azt a cikk is írja.
2013. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Attól még elgondolkodtató, hogy mik fordulnak elő ma Európában karácsonyfa tiltástól...

Ha valaki átlépi az ország határt, akkor viselkedjen vendégként az idegen kultúrában. Ez nem zárja ki azt, hogy otthon érezze magát az idegen környezetben..

2013. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát igen , ez a munkáspárt elég szélsőséges párt Nagy Britanniában...
2013. máj. 19. 13:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem tudom hogy sírja vagy nevessek... inkább arany középútként könnyesre röhögöm magam :D
2013. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Megadják magukat a muszlim hódítóknak, ahelyett hogy kiseprűznék őket. Ez olyan mint amikor a vírus kezd elhatalmasodni a beteg szervezeten.
2013. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pro Patria ***** válasza:
68%

Elállt a szavam. Mindig, amikor már azt hiszem, hogy nem érhet meglepetés, történik valami. És ez a cikk - ki merem mondani - hosszú évek óta a legemlékezetesebbé lett számomra, első helyet foglal el.

Ha ez itthon történt volna, már Budapesten lennék, pedig eddig még semmi nem töltött el olyan hévvel, hogy tüntetni menjek. De ez mos tényleg a csúcs.

Nem tudom, mi fogja letaszítani a második helyre. Ennél jobbat kitalálni sem tudok. 20 évre "felejtsék el" a nemzeti zászlójukat? Sértő, ga saját országukban felvonják, egy pár fős bevándorló közösségnek? És a török félhold nem ugyanez...?


Higgadt ember vagyok. De ha ezt valaki előttem játssza el, gondolkodás nélkül pofonvertem volna. Hát azért álljunk már meg egy ásonyomra!

Ritkán vállt ki belőlem ilyen reakciót bármilyen hír. Nem is emlékszem semmire, ami hasonló érzést váltott ki belőlem.

2013. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pro Patria ***** válasza:
63%

Közben kitaláltam.

Tiltsák be az angol nyelvet. Kirekesztő a bevándorlókkal szemben, indokolatlanul vonja ki őket a közösségi életből, és lépéshátrányban indulnak, mert meg kell tanulniuk.

2013. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!