Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Europol szerint a terrorist...

Az Europol szerint a terroristatámadások muszlim elkövetőinek aránya az USA-ban 6%, az EU-ban 0,7 (4db). Mit gondolnak az iszlámot kiirtani akarók, tényleg akkora a veszély?

Figyelt kérdés

Viszonyításképp Magyarországon csak 2009-ben szintén 4 terroristatámadás történt (a cigánygyilkosságok).


[link]



2013. máj. 24. 01:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

1.Hagyjuk már azt a romagyilkosságot, mindenki tudja, h megrendelés volt, a baloldal ütheti a saját maga által húzott zsákot.

2.Összetalálkozunk az utcán minden nap, beszólogatok neked, leköplek stb.

Benne lesz a statisztikában?

Nem.

Fogod utálni a muszlimokat?

Igen.

Magyarországon a statisztika szerint elvileg hébe-hóba éri a cigányság részéről a magyarokat rasszista támadás valójában meg egyes helyeken mindennapos.

Erről ennyit.

2013. máj. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Én baloldali vagyok, de tény, hogy az iszlamista radikálisok veszélyesebbek és többen vannak, mint a "hitetlen" radikálisok. És Hollandiában már született is egy új közmondás: "Hiába vagy toleráns holland, ha körülötted mindenki intoleráns bevándorló."...
2013. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk kíváncsi lennék, hogy a maradék 99,3 % kikből áll (sajnos full béna a netem és valamiért nem nyitja meg a linket). Gondolom nagy része olyan anarchista cselekmény, amikor valamelyik politikusnak fehér port küldtek vagy bombával fenyegettek, esetleg néhány baszk szeparatista fenyegetőzött vagy akár még tervezett is valamit.


Ezek jelentéktelen ügyek. A muszlimoké nem, ők egyszerűen el akarják pusztítani Európát, nem pedig elszakítani mondjuk Katalóniát vagy Észak-Írországot. Az ő merényleteik általában sikeresebbek is és sokkal nagyobb vihart kavarnak. Bár a szó, hogy kiirtani nem helyes, de szerintem ezen manipulatív statisztika ellenére az iszlámot el kell távolítani Európából. Nekem hízeleghet akármelyik, meg elhatárolódhatnak az Al-Kaidától (vagy most éppen a nigériai merénylőktől, akik megöltek egy brit katonát), kb. annyira hiszek neki, mint a politikusainknak. A muszlim olyan mint a zsidó. Csak pillanatnyi érdekeik szerint ígérnek, az adott szónak számukra nincs értéke.

2013. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, a lista túlnyomó többsége szeparatista támadás Francia- és Spanyolországban, ami az ETA-t jelenti.


De a te álláspontod pont az, amit egy jóérzésű ember sosem fog elfogadni. Milyen alapon ítélkezel 2,2 milliárd ember fölött átfogóan, azért, mert a neten olvastad, hogy párezer gázos?


Gondolom azért vérig sértődsz, amikor az angol fiatalok annyit tudnak rólunk, hogy Szimpla, 1 fontos sör, könnyen felszedhető lányok és angliai olcsó kulimunkára munkaerő = Magyarország és elkezdesz nekik papolni Rubik Ernőről meg Jedlik Ányosról, ha találkozol velük, de nincs gondod azzal, hogy ugyanezt ezersze akkora mértékben kiterjeszd másokra.

2013. máj. 24. 12:36
 5/15 Ítélethozó ***** válasza:
22%

Én szerintem a terrortámadások megrendelőinek az aránya az USA-ban 99%-körül lehet az amcsik javára, most akkor mivan?!

Ne foglalkozzunk már olyan dolgokkal, amikről halvány lila gőzünk sincs, hogy hogy is van valójában...

Vagy foglalkozzunk vele átfogóan, és derítsük ki a mélyebb igazságokat is, vagy szarjuk le, és foglalkozzunk a magunk bajával.


Milyen érdekes, hogy nálunk még 1x sem akartak robbantani, de majd fognak, kb. akkor amikor az internet tökéletes cenzúrázását mondjuk másodjára leszavazza a parlament. Hidd el, akkor fognak robbantani itt is.

2013. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem foglalkozok az angolokkal, ahol csúnyák a nők, drága a sör és a túlképzett, munkanélküli fiatalok ácsingóznak a kulimunkára. Teljesen hidegen hagy mit gondolnak rólunk én amikor odamegyek, akkor a munkáért vagy kikapcsolódni megyek, nem a véleményük érdekel. És én ezalatt sem fogom senkire sem ráeröltetni az én véleményemet.


És jóérzésű vagy sem, de az emberek elég nagy százaléka kezdi felfogni, hogy az iszlám Európa újkori pestise, de a középkori vírusnál sokkal eredményesebb.

Én nem beszélek az iráni, libanoni, egyiptomi vagy palesztinai muzulmánokról, mert hogy ők mit gondolnak rólunk európaiakról legalább annyira nem érdekel, mint az előbb említett angoloké.

A bevándorló muszlimok veszélyesek és igen, le merem írni, hogy potenciális terroristák. Miért? Azért mert mint a példa is mutatja, lehet, hogy a családfő kitűnően beilleszkedik, de a gyerek már képtelen rá és a mecsetben (ahol állítólag elhatárolódnak az iszlamizmustól) megtanulja, hogy a befogadó országa, amelyik kenyeret ad a szájába, valójában nem más, mint egy keresztes állam, amelyik muszlimokat gyilkol.

Hogy mennyire képtelenek a beilleszkedésre, jól mutatja a new yorki merénylet, amiben olyan egyiptomi fiatalok vettek részt - és robbantották fel magukat Allahért - akik Európa elit egyetemein tanultak, nem is rosszul.

A mecsetek pedig a terrorizmus fészkei, hiába határolódnak el. Akkor miért fogadják a közel-keleti szónokokat, miért nem tagadják meg teljesen a kapcsolatot a Muzulmán Testvérekkel...stb?

Ezeknek eszük ágában sincs beilleszkedni, nem kell itt jönni a kivételekkel, hogy milyen sok szorgalmas török gyrosos, meg afro közgazdász van.

De azt mondom aki hülye haljon meg, győzzön az erősebb, ha úgy kell lennie, akkor legyen Európa muzulmán. Aztán majd nem azért robbantgatnak, mert Irakban háborúzunk, hanem azért mert Ahmed másképp tiszteli Allahot, mint Mohamed.


A muszlim lényegében semmiben sem különbözik a zsidótól, ezért találtak egymásra olyan szépen a Közel-Keleten. Hát boldogítsák egymást még egy darabig, addig sem itt rontják a levegőt.

2013. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ejha, micsoda fajvédő itt valaki :D Na akkor további szép rettegést, aztán jól pofozd fel ám a lányod, ha meglátod, hogy egy nem fehérrel beszélgetni mer, még a végén beszennyezné az árja vérvonalat!
2013. máj. 24. 16:03
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Pofon nem lesz, de azért megkérdezem majd, hogy miről beszélgettek.

De rettegni sem fogok, mert az én értékrendem szilárd lábakon áll.

2013. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Végre túl kéne azon lépni, hogy amiért a médiában azt nyomják, hogy az iszlám rossz, meg gonosz, és gyilkol minket, attól még az nem biztos, hogy tényleg így van, csinál valamit egy muszlim, azonnal úgy hozzák le, hogy azért tette mert muszlim, de míg egy pap kis gyerekeket ront meg (és abból több van itt Európában mint muzulmán terror cselekményből) az biztos, hogy nem a kereszténység hibája (de elárulom,a amíg van papi cölibátus, addig nem igazán lesz változás). Az, meg eléggé kicsinyes, ha minden európai muszlimot egy kalap alá veszünk és terroristának nézünk, addig, amíg ezzel riogatják az embereket, hogy jönnek a gonosz muszlimok, és megölnek minket, majd persze, hogy mind az EU-t meg az USÁ-t fogjátok a jó és védelmező nagy hatalomnak tekinteni, de elárulom, hogy a legtöbb iszlám terror támadás, nem is érinti a nyugatot, mivel leginkább a síita szunnita ellentét az alapja, de rettegjetek csak nyugodtan, ha a blikk azt írja, de én személy szerint kicsit jobban tartok a jobbiktól és hozzá hasonló szélsőséges gyüjtőpártoktól.
2013. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez az utolsó hozzászólás faxa volt. Leírtad a jobbikos propagandát, hogy az iszlám jó és barátságos (mondjuk odáig még ők sem merészkednek, hogy a kereszténység fölé emeljék ) erre a végére odabiggyeszted, hogy a Jobbik fu de rossz. Pedig a végére vártam, hogy "Gyöngyösi Márton is megmondta".
2013. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!