Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szlovák kormány jobban...

A szlovák kormány jobban kezeli a cigánykérdést?

Figyelt kérdés

Szlovákia 5 milliós lakosságából kb 400.000 roma , ennyire becsülik.

Ott is lehetnek problémák a jövőben , ahogy nálunk is.


Ahogy elnézem a szlovákok azért jobban kezelik a problémát.Integrálni ők sem tudják őket de azért igyekeznek , hogy az etnikai szlovák lakosság biztonságban legyen.

A városban nem szétszórják őket , hanem egy lakótelepre telepítik őket PL: Kassa Luník 9.


Persze a magyar kormány , nyuszi , félős ,semmit nem ér , a saját érdekeiket nem képesek megvédeni.


A szlovákoknak is beszólt ezért az ENSZ , meg az Eu mégis megvédik magukat.



2013. máj. 25. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
2003-ban amikor a cigók lopkodtak bevetették, a katonaságot nézd meg yutoben. Arról nem beszélve hoyg szlovák rendőrök Csúnyán meg, alázták őket!
2013. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
igen, jobban kezelik. ha jövőre a Jobbik kerül kormányra, akkor lesz kezelve a cigányprobléma, az összes többi párt nem lép semmit soha, csak védik őket.
2013. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Kijavítom a hibáim mielőtt, valaki szól: hogy, megalázták

na így már pontos.

2013. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hallottam róla.

Ezért írta , hogy ott jobban kezelik.


Bezzeg a magyar kormány ,csak nácizni meg rasszistázni tud , meg bűnbakot keresni a többségi társadalomban.


Össze sem hasonlítható a szlovák baloldal meg a magyar baloldal.

2013. máj. 25. 12:03
 5/12 A kérdező kommentje:
írtam*
2013. máj. 25. 12:03
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
szlovákoknál nincsen annyi zsidó mint itt azok szeretnek virnyákolni
2013. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A szlovákok rá vannak kényszerítve arra, hogy markánsan fellépjenek bármilyen kisebbségi kérdésben. Nálunk nem ilyen jelentős a kisebbség (itt az összes kisebbségben élő csoportra gondolok). Ha náluk elkezdenek kiállni magukért akkor az országuk harmada hirtelen autonómiát követelne magának... Mondjuk tök jogosan, de ez nem tartozik ide. Megakarják tartani azt az egységet amit több mint 20 éve országnak neveznek ( itt jelzem hogy szakadok a röhögéstől).
2013. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ÉN még hallottam, hogy amikor 2003-ban lázadtak, az egyik vártos polgármestere kiállt eléjük és azt mondta, hogy van 300 üres munkahely ahová azonnal beléphetnek. Egy jelentkező sem volt. Utána vetették be a katonaságot ellenük. Egyébként tényleg jobban kezelik, egyszerűen a várostól 1-2 kilométernyire valami földút mellé kitelepítik őket, a módosabbak viszont ugyanúgy a városban élnek. Nyilván velük a baj is kevesebb.
2013. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol jobban kezelik a cigánykérdést, mint itthon. Ennél rosszabbul nem is lehetne.
2013. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én voltam Késmárkon és miután a II.vh után kitelepítették a németeket onnan a cigányokat költöztették be a városba.

Csak viszont utána rájöttek hogy igen rossz ötlet volt úgyhogy a várostól nem messze a semmi közepén felhúztak néhány bérházat és ott "laknak"

Nagyon szép látvány volt.

A lakások lelakva,a szemetet az ablakon dobálják ki (és onnan WC-zek az udvarra......az ablakból)

Itt is azt kéne,hogy létrehozni nekik egy rezervátumot és ott nyugodtan élhetnének maguknak.

És nem kéne segélyekkel tömködni őket.

2013. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!