Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A tapasztalt iszlámgyűlölők,...

A tapasztalt iszlámgyűlölők, akik még életükben egy muszlimmal nem beszéltek, mit szólnak ahhoz, ami igazából zajlik Stockholmban?

Figyelt kérdés
Javaslom olvasásra a kommenteket, stockholmiak írják őket, nem a kuruc: [link]

2013. máj. 25. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

jáj micsodá rásszizmus ,kirekesztés.


Ide vezet a liberalizmus.


Ilyen jövőt építünk?

2013. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
igen, majd mindjárt jönnek az okos neolibák és valami nevetséges érvet, ami tőlük telik, kitalálnak hogy ennek semmi köze hozzá, ahogy szokták.. :)
2013. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

Nem a liberalizmus vezet ide, hanem annak félre értelmezése.

A legtöbb fejlődőország, fejlett ország liberális. A másik gond, hogy az elcseszett kormányok képtelenek a liberalizmust irányítani.


New York liberális. Rengeteg kultúra keveredett ott és még most is. Mégis a világ gazdasági fővárosa.

2013. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
*Én vagyok az okos neolibi.
2013. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

3. Igen , mert a jenkiknek volt eszük és van egy évek óta jól működő bevándorló rendszerük.


Az USA-ban a legális bevándorlók 80 százaléka rendelkezik felsőfokú végzettséggel.


Európában nem csináltak normális bevándorlási rendszert ami tud szűrni , ez itt a legnagyobb baj.

Beengednek ilyen vallási fundamentalistákat meg hasonlókat aztán sírnak , hogy valami elromlott.

2013. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
ha itt csinálnának valamilyen szűrést, akkor azt az országot egyből beállítanák rasszsitának, fasisztának, antiszemitának, homofóbnak, meg még nem tudom mit szoktatok ajvékolni.
2013. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igazából eltörpülő többségben vannak azok az emberek akiknek igazán bajuk van a bevándorlókkal.


Angliában éltem 2 évet és egyetlen egy angollal sem találkoztam aki egyszer is szidta volna a bevándorlókat (engem sem). Egy rossz pillantással sem találkoztam.


Ill. a bevándorlók többsége tisztába van azzal, hogy nagy kiváltság az, hogy letelepülhet egy adott országban. És nem, hogy nem lázad inkább még csöndbe is van és elfogadja az első adandó alkalommal a munkát.

2013. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"ha itt csinálnának valamilyen szűrést, akkor azt az országot egyből beállítanák rasszsitának, fasisztának, antiszemitának, homofóbnak, meg még nem tudom mit szoktatok ajvékolni."


Hát te rendesen el vagy tévedve. Svédország nem, hogy nacionalista még maguk kezdeményezték a szorosabb EU-s együttműködést. Pár hónappal ezelőtt olvastam, hogy Svájc, Norvégia, Svédország és Franciaország lakosságának nagy része abszolút, de támogatja az EU-t, ill. a legtöbb ember azt sem bánná, ha még szorosabb lenne az országok közötti együttműködés.

2013. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
De azért csak gyújtogattak autókat...Vagy a kuruc hamisította a képeket?
2013. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hogyne gyújtogattak volna, pont úgy, mint a hős szabadságharcosok 2006-ban a tvszékház előtt!
2013. máj. 25. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!