Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki járt már Stockholmban?...

Ki járt már Stockholmban? Szép város? Megéri elmenni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam: rendkivül tetszett, nagyon élhető, barátságos városnak tűnt. Ez természetesen személyes, rövid benyomáson alapuló vélemény, de egy látogatást mindenképp megér.
2012. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze erdemes megnezni csak ne telen menj!! en jol megjartam mert decemberben mentunk. a homero szerint nem is volt annyira veszesen hideg -12 fok korul, de mivel tengerpari varos fujt a szel es legalabb -22-nek lehetett erezni. nem is tudtam elvezni a varosnezeset mert szetfagytam(pedig retegesen fel voltam oltozve)
2012. febr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A svédeknek csak a pénzük jó, a klímájuk köpedelem. Nem éri meg oda menni.
2012. febr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyáron nagon kellemes városlátogató idő van... és igen, szép a város.. bár én vagy 25 éve voltam ott.
2012. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Én voltam télen is nyáron is. Télen hideg van, de Helsinkiben lakom, szóval nekem annyira nem volt vészes :-) Nyáron tényleg jobb, nincs az a nagy meleg viszont hideg sincs (kb. 22-24 fok). Nekem nagyon tetszik a régi város, órákat el lehet ott lenni. A skanzen is érdekes + a Wasa múzeum. Nyáron lehet hopp on hopp off hajóval végigjárni a közeli szigeteket. A Nobel múzeum egyedi, de nekem annyira nem tetszet. Éttermek, szórakozóhelyek is nagyon jók, már nem emlékszem hol voltunk, de nagyon jó ételek voltak .. A királyi palota is érdekes lehet én nem mentem be, mert nem volt időm (viszont kivülről megnéztük és pont láttuk Viktória hercegnőt :) )Az egyetlen negatív dolog Stockholmban, hogy nagyon drága.

Ha szeretsz hajózni komppal egy éjszaka Helsinki, illetve indul hajó Tallinba és talán Szentpétervárra is. Nagyon hangulatosak ezek a hajók, több emelet magas rengeteg szórakozási lehetőség, gyönyörű kilátás a szigetekre (pl Åland), szóval azt is érdemes betervezni. Ha időben veszel jegyet a hajóra akkor annyira nem is drága.

2012. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!