Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaországban visszavonhatj...

Franciaországban visszavonhatja következő kormány a melegházasságot?

Figyelt kérdés

A legtöbb közvélemény kutatás szerint ,a jelenlegi párt nem fog nyerni ismét.

Valószínű Sarközy jobboldali pártja fog nyerni vagy Le Penék.


Keltett felháborodásokat, nem kicsit ,még volt aki fel is akasztotta magát abban a híres templomban.


Én nem vagyok homofób ,nem tartom betegségnek ,de a házasságot nem helyeslem.

Törekedni kellene a hagyományos családi értékek megőrzésére , hisz az állam alapegysége a család.


Az individualista felfogás sosem vezet jóhoz.



2013. máj. 26. 18:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
9%

illetve ahol egy neves francia gondolkodó az oltár előtt lövi magát főbe mert már neki is elege volt a meleglobbi nyomulásából, provokációkból

[link]

2013. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
89%
úgy kell neki, ha ilyen hülye... a heterók többségét nem zavarja. engem sem.
2013. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező!

Jogokat visszavonni nem szokás. Ami pedig a közvélemény kutatást illeti Hollanderől: ki választotta őt? Nyilván nem mi magyarok, igaz? Egyetértek egyik válaszolóval, ha már mindenki ennyire a családot szeretné védeni, akkor miért nem tiltják be a válást?! Leszbikus nő vagyok és összefogok házasodni a barátnőmmel. Nem érdekel, hogy erről ki és mit gondol. És igen, gyereket is tervezünk (!!!). Mi nem azért fogunk összeházasodni, mert hopp, teherbe estem és gyorsan férjhez kell mennem az apához, hanem azért, mert tényleg egymással képzeljük el az egész életünket. Egy gyereket sem fogunk úgy vállalni, hogy na most, akkor kell a gyerek, hanem majd akkor, ha minden feltétel megvan hozzá. Stabil egzisztencia pl. Mi ezt az egészet tervezzük és nem fejest ugrunk a mély vízbe, mint a legtöbb hetero pár. Tisztelet a kivételnek!

2013. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
8%
Én beiktatnám az alkotmányba,hogy buzulni csak a otthon,a négy fal közt szabad,vagy ott ahol senki sem látja.
2013. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
90%
én pedig beiktatnám az alkomtmányba, hogy aki homofób, azt kasztrálják.
2013. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"Én beiktatnám az alkotmányba,hogy buzulni csak a otthon,a négy fal közt szabad,vagy ott ahol senki sem látja.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik."


Ugy latom, a felteteles mod igencsak indokolt, mert nem vagy isten es, es FOban demokracia, sot, hala isten mar nalunk is kvazi-demokracia van.

Ja, ha OV vagy akkor bocs, visszaazegesznemszoltam...

2013. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

rövid válasz: nem.


hosszabb válasz: nem, mert jogokat elvenni nem lehet, csak adni. ez olyan lenne, mintha újra a feketéknek elvennénk a szavazati joguka, vagy a nőknek.


"Törekedni kellene a hagyományos családi értékek megőrzésére , hisz az állam alapegysége a család. "


nincs ellentmondás, sőt, ahogy David Cameron mondta:

I don't support gay marriage despite being a Conservative. I support gay marriage because I'm a Conservative.


azzal, hogy olyan pároknak a szerelmét is elismerik, akikét eddig nem ismerték el, megerősödnek a családi fogalma, hisz több család fog keletkezni.

2013. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!