Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Véleményük is van az írástudat...

Véleményük is van az írástudatlan lepontozóknak vagy csak a piros szín szimpatikus és ezért nyomkodják?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 23:23
1 2
 1/14 Komplikato ***** válasza:
84%
Én csak akkor szoktam pirosat nyomogatni ha egyértelműen kamuzik vagy hazudozik valaki, vagy másokat különösebb ok nélkül degradál. Valamint akkor nyomok zöldet ha az illetővel adott megszólamlásával egyetértek. Minden más esetben nem nyomkodunk semmit. :)
2013. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Csak az írástudatlanok érdekelnek?
2013. jún. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
A politika kategóriában egyértelműen nem a hasznos/nem hasznos, sokkal inkább like/dislike alapon megy a pontozás.
2013. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Azért nyomkodják, mert nem értenek egyet a válasszal.
2013. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tetro ***** válasza:
40%

Kár, hogy a kérdezőket nem lehet pontozni.

Hasznos-e ez a kérdés az emberiség számára... :D

2013. jún. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 gazi ***** válasza:
37%

Komplikato, erre tudok egy "frappánsat" válaszolni neked.

Régebben egy kérdés apropóján valaki elkezdte mesélni, hogy 77-ben kint volt Ausztriába és ott az osztrákok nagyon utálták a magyarokat mert rendszeresen loptak a szállodából, mert ugye állandóan oda jártak és ellopták a szappant stb.

Erre rákérdeztem, hogy 77-ben, hogy a fenébe ismerhették ki ennyire a magyarokat amikor szökőévbe csak egyszer láttak egyet.

Nem kaptam választ csak 0%-t amiért kétségbe mertem vonni a magyart degradáló - hazug - válaszolót.

2013. jún. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Úgy gazi, hogy tele volt velük Bécs.
2013. jún. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
a piros szín szimpatikus és azért nyomkodják
2013. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Pro Patria ***** válasza:
57%

Épp tegnap írtam egy másik kérdéshez hasonló gondolatot:


"De megfordítom a kérdést: miért van az, hogy az itteni liberális keménymag 500, akár 1000 pontokat szedett össze csak mínuszozásból, és nem írnak választ sehova, nem mutatnak fel érveket, nem fejtenek ki saját véleményt, csak piros- és zöldpacsiznak? Miért nem szólalnak meg, csak olvasatlanul lenulláznak minden nekik nem tetszőt, mindenhol? Hol vannak ők? Miért nem írnak..? Ezt nem tudom elfogadni..."

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__441..


Nézzünk is fel a toplistára, hogyan is állunk, a csak(!) az értékelésekre kapott pontok terén (az 500 pont felettiek):

3. Katorcerr -> 616 pont

4. Daphne 6 -> 1131 pont

7. Imel -> 1047 pont

9. The Evil Twin-> 533 pont

17. Gerifield -> 628 pont


Ezen válaszolóknak, kettő kivételével (3. és 9.), több pontjuk van értékelésre, mint válaszadásra és kérdéskiírásra együttesen!


De még náluk is szemléletesebb példák:

33. csilla0701 (összes pont: 829)

Amiből

kérdéskiírásért: 0

válaszadásért: 71

értékelésért: 758


Illetve.

47. Éjjeliőr (összes pont: 606)

Amiből

kérdéskiírásért: 0

válaszadásért: 63

értékelésért: 543


Elég szembetűnő arányok. Régebben volt itt egy Kaliber53 nevű felhasználó, aki annyira érdekes, volt, hogy le is mentettem képen. Összes pont 1287 pont, amiből pedig

kérdéskiírásért: 0

válaszadásért: 0

értékelésért: 1287


Csak azért nyitott egy fiókot, hogy pontozzon...?


Tapasztaltam, hogy ha bármi nem "megfelelő" hozzászólás esik meg, rövid időn belül 0%-on áll. De saját véleményt sosem írnak az ilyenek. A nevüket rejtik, választ nem adnak. Csak pontoznak.

2013. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 gazi ***** válasza:
18%

1977-ben?

Ok elhiszem. Vázold ezt fel nekem, hogy lehetett magyarokkal tele Bécs? Emigrálni biztos nem tudtak, mert kiadták volna őket onnan, szállodákban pedig még kevésbé lakhattak. Beszéljük ezt meg...

2013. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!