Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ennyire maradiak és ennyire...

Ennyire maradiak és ennyire meghunyászkodók ezek az britek?

Figyelt kérdés
A 21. században egy nagy és fejlett társadalomba nekik még királyuk, királynőjük van. Ott hajlonganak és alázkodnak meg a vénasszonynak, ugrálnak körülötte mintha micsoda nagy valaki lenne. Pedig egy sunyi ingyen élő szemét banda akik szívják a britek vérét. Életükbe nem dolgoztak, sennit nem tettek az országért. A kastélyaik is magántulajdonba és nem állami tulajdonba vannak, ugyanakkor a fenntartásuk, felújításuk állami vagyonból történik.

#vénasszony #II. Erzsi az ingyenélő és bandája
2013. jún. 27. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hagyomány Nagy Britanniában kérdező.


Amúgy a királyi családnak van sok földje meg üzlete is , szóval szerintem nincsenek csak úgy eltartva.

Meg ha el is vannak tartva...Nagy Britanniának igen jó a gazdasága ,az a pénz igen kis súlyú a költségvetésbe.


Hollandia,Belgium , Svédország ,Spanyolország is egy királyság ,pont ,mint Nagy Britannia.

2013. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A királyság menő.
2013. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első mondta: hagyomány.

Valamint az uralkodó személye egy kapocs is a nép körében.

2013. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egy baromság, sőt diszkrimináció, hiszen én azért nem lehetek ott király, vagy herceg vagy akármi, mert nem abba a családba születtem. Elég gusztustalan követelem, hogy Anglia királya legyek. Amúgy meg nézzétek meg a királyi családot egy belterjes tudatlan féreg kupac az egész, inkább legyen Bartos ott a király mint ezek, legalább ő nem pazarolna esküvőre meg ilyenekre.
2013. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ez tényleg egy baromság, sőt diszkrimináció, hiszen én azért nem lehetek ott király, vagy herceg vagy akármi, mert nem abba a családba születtem. Elég gusztustalan követelem, hogy Anglia királya legyek. Amúgy meg nézzétek meg a királyi családot egy belterjes tudatlan féreg kupac az egész, inkább legyen Bartos ott a király mint ezek, legalább ő nem pazarolna esküvőre meg ilyenekre."


Nah az ilyen hozzá szólások tükrözi az igazi magyarok értelmi szintjét....

2013. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem egy olyan országban születtél, ahol ez a HAGYOMÁNY a (monachia) számítana valamit, ezért ezt te nem is értheted. Azonban te olyan országban születtél, ahol minden 2. ember még mindig a Nagy-Magyarország után hisztizik, ezért inkább azt kellene fel tenned kérdésként, hogy a magyarok, miért ennyire maradiak, hogy hisztiznek a TÖRTÉNELMI Magyarország után?!!!!
2013. jún. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!