Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyukámék...

Mit tegyek ha anyukámék nagyon maradiak, ezért buliba sem igazán mehetek. Semmit nem enged amit nála sem engedtek, nem tudja h azóta hány év el telt. Mit csináljak hogy más legyen a nézőpontja?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 22:00
 1/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2012. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok:)
2012. dec. 28. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Gondolom, elmúltál 18. Akkor keress munkát, költözz el, élj meg egyedül, és ha még lesz erőd bulizni, tedd meg.

Ha nem vagy 18, nyugodj meg, és inkább a sulira koncentrálj, valamint a normálisan nevelő szülőket ne keverd a maradiakkal.

2012. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Attól, hogy a sok elkényeztetett taknyos lepontoz, még igazam lesz, törődjetek bele...
2012. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy szülő kalitkába zárja a gyerekét, és a mozgásterét annyiban határozza meg, hogy elmehet az iskoláig, majd haza, vagy esetleg a boltig bevásárolni anyukának, az nem normális nevelés. Kérdező, ilyen kérdés minden héten van 25, ott mindig leírják, hogy a kommunikáció a legfontosabb, de sajnos egy ilyen szülőt, mint amilyet te is kifogtál, nem lehet megváltoztatni. Valóban akkor szabadulhatsz, ha később dolgozni mész és elköltözöl, amilyen gyorsan csak lehet. Vagy más városba mész továbbtanulni. Vagy marad még a hazudozás, de abból soha semmi jó nem sül ki. Régen én is megcsináltam párszor, hogy barátnőmnél aludtam, az ő szülei lazák voltak, és elmentünk bulizni is. Végülis az igaz volt, hogy nála aludtam, csak a bulizásról nem tudtak. De igazából ez nem sokszor fordult elő, mert ha elkéreckedtem, akkor elengedtek bulizni is, még fuvaroztak is, hogy ne kelljen éjszaka se tömegközlekednem, se sétálnom.
2012. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem még nem múltam el! nem keverem össze viszont tudod milyen idegesítő hogy sehova nem mehetsz..mikor minden barátodat simán elengedik..
2012. dec. 28. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
A 3-ashoz még hozzáfűzném, hogy attól, hogy eljártam bulizni, még majdnem kitűnő tanuló voltam (matekból sose voltam jó), jó egyetemre kerültem, és jó diplomát szereztem. Elkényeztetett sem voltam soha, szerintem az, hogy elengedik a gyereket kikapcsolódni és szórakozni nem tartozik az elkényeztetés kategóriába. Egy gyerek életének nem csak a szabályokról, a tanulásról, és a rettegésről kéne szólnia. De az biztos, hogy nem lennék a te gyereked.
2012. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt is nehezen engedik meg h barátnőmnél aludja, azt meg h a barátnőm nálunk nem is engedi..
2012. dec. 28. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!