Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen hatása lesz annak,...

Milyen hatása lesz annak, hogy Afrika népessége 3,5 milliárdra nő 2100-ig?

Figyelt kérdés

1950-ben még csak 230 millióan laktak a kontinensen, jelenleg 1 milliárd fölött, 2050-re várhatóan 2,15 milliárdra nő a népesség, utána lassuló ütemben, de tovább növekszik.


Pákó szülőhazája, Nigéria jelenleg 160 milliós ország, ez 2050-re 400 millió, 2100-ra 700 millió lesz, így ez az egyetlen afrikai ország népesebb lesz, mint egész Európa.



2013. jún. 29. 11:17
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
20%

Csak a képmutatásotokra és a kettős mércére próbáltam rávilágítani. Tíz, százmilliók halálát intézitek el azzal, hogy "nem a mi bajunk", közben az ilyen véleményt képviselők és a revizionisták között szolid 95%-s átfedés van, akik vérben forgó szemmel bírják bizonygatni, hogy az emberiség történelmében nem volt még akkora vérlázító átverés, mint ami Trianon volt.


Egyébként pedig hibás az az állítás, hogy csak a franciák, angolok fizessenek, mert Európa kollektíven emelkedett fel a kontinensek lerablása miatt, lényegtelen, hogy a hajókon kik csücsültek. Lehet, hogy Hajdúnánás kevésbé modern még, mint a Défense negyed, de Hajdúnánáson is azért van áram meg alapul gyár, mert a nyugati pénzemberek ősei mások kirablásával szedték össze a vagyonukat. Mint ahogy az etnikai magyarok is élvezik azt az előnyt, amit az ad, hogy velük szemben nincs diszkrimináció teljesen hétköznapi helyzetekben, míg a romákkal szemben igen.

2013. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:

21-es, persze, hogy kettős mércét alkalmazunk, ez teljesen természetes. Minden normális ember először a sajátjaival törődik, aztán mással.


Ha két nő lóg egy szakadék szélén, az egyikük az anyád, a másik pedig egy ismeretlen nő, akkor melyiket mentenéd meg, ha csak egyre lenne lehetőséged?


Jó, persze tudom, hogy ti nagy, felvilágosult, européer gondolkodású liberálisok először mindig a másikkal foglalkoztok még azon az áron is, ha ezért a sajátotoknak kevesebb jut vagy éppenséggel a sajátotok pusztul el miatta, de ideje lenne gondolkodnotok kicsit és belátni, hogy a világ kegyetlen és csak az a tiétek, amiért megküzdötök...

2013. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
0%

Az én kötődésem egész pontosan a szeretteimig tart, ha már közted meg egy "afrikai" között kellene látatlanban választanom az utóbbit menteném, mert veled már van tapasztalatom és az negatív, ő pedig még 0-n áll.


Lehet itt tátott szájjal beszopni a ferdítő, populista "alternatív" média híreit meg azt hinni, hogy minden igaz svédhollandír már otthon tervezgeti az idegenek kiirtását úgy, ahogy te teszed a cékkel, de ettől még álomvilágban éltek, bucikák és az információforradalom korában az évszázados, elvault véleményetek lassú, agóniával telt halálra van ítélve :)


Fáj, mi?

2013. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%

Az nem meg jósolható hogy adigra ezt a számot el e éi. Lehet feltalálnak egy nagyon olcsó fogamzásgálót. Vagy kitőr egy véres háború ,járvány stb .

A technikai szinvonal is teljesen más lesz .

És ezt nem tudják bele veni a szociólógusok.

2013. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
87%
Az afrikai népesség azért nő, mert a nyugat ész nélkül adja nekik a segélyt, amiből azok egy minimális életszínvonalon fenn tudják tartani magukat. A segélyezéstől ugyanúgy szegények maradnak, csak többen lesznek, többfelé kell osztani a pénzt. Egyesek már kezdenek észbekapni, hogy nem jó ez így, majd ha ingyen pénzcsapot leállítják, akkor majd megáll a népesség növekedése.
2013. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam 13:04-es.

De mi lesz akkor, ha a népességük mondjuk eléri a 2 milliárdot vagy a 2,5 milliárdot és hirtelen beüt egy gazdasági világválság, tropára megy az európai termelés és nem lesz több segély?

Tegyük fel el tudnak látni saját maguktól 700 millió embert kajával és vízzel. A többivel mi lesz?

2013. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
13:07: nyilván éhezni fognak, mint korábban Etiópiában...
2013. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:

"Az én kötődésem egész pontosan a szeretteimig tart, ha már közted meg egy "afrikai" között kellene látatlanban választanom az utóbbit menteném, mert veled már van tapasztalatom és az negatív, ő pedig még 0-n áll."


Ez is csak téged minősít. de remélem egyszer majd lesz tapasztalatod afrikaiakkal, vagy éppen a kislányodnak, esetleg a lányunokádnak, annak biztos nagyon örülnél. :)


[link]


"Lehet itt tátott szájjal beszopni a ferdítő, populista "alternatív" média híreit meg azt hinni, hogy minden igaz svédhollandír már otthon tervezgeti az idegenek kiirtását úgy, ahogy te teszed a cékkel, de ettől még álomvilágban éltek, bucikák és az információforradalom korában az évszázados, elvault véleményetek lassú, agóniával telt halálra van ítélve :)"


Ettől egyáltalán nem félek, majd meglátjuk, hogy alakulnak a dolgok. Én bízom a jövőben és szerintem nekem lesz igazam.


"Fáj, mi?"


Nem fáj, szeretek küzdeni az igazamért. :)

2013. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
90%

28 #


Ennek van tapasztalata afrikaival:D

Önkénteskedett Afrikában állítólag , ha ez az a válaszoló.


Ő szereti az afrikaiakat mi meg nem.

Ne akarja ránk erőltetni ,hogy mi is imádjuk őket.


Mindenki azt szeret amit akar.Ezt jelenti a szabad akarat.

2013. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

Ejha, csak 15 hónapos hírt kellett előásni? De tudok ilyet én is, úgy hívják ezt az érvelési hibát, hogy cherry picking: [link]


Szóval íme a mindent megdöntő bizonyíték arra, hogy minden magyar gyilkos: [link]


Vagy az felháborít, hogy egy emberről vonatkoztatok tízmillióra, de az nem, amikor te ugyanennyiről 1 milliárdra?

2013. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!