Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszországban milyen a...

Oroszországban milyen a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Mekkora az iszlámok százalékos aránya, illetve csak inkább csak Moszkvában élnek iszlámok? Úgy hallottam, az ottani rendőrség restség nélkül megveri Ahmedet, ha nem bír magával... Illetve nem egy alkalommal került sor terrorizmusra, főleg a metróállomásokon merényletekre (feltételezem a maffia miatt).

2013. júl. 4. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kik azok az iszlámok?


Nem iszlámok, hanem muszlimok, és a vallásuk az iszlám. Ezt azért tegyük tisztába.

2013. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Normálisan megválaszolhatatlan kérdést tettél fel. Oroszország nagy ország!!!
2013. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Tisztában vagyok azzal, hogy önmagukat muszlimoknak nevezik, de többet hallom nem mohamedánok szájából az iszlám megnevezést. Lásd be, ha nem is helyesen, de köznyelvben így van jelen, általában mindenki tudja, hogy a mohamedánokra gondol az illető. Ez olyan, minthogy minket Hungarian-nak, ungarische-nek neveznek a középkor óta, helytelen információk miatt.


2. Ezt természetesen tudom, de ha valamilyen hasznos információról tudsz, azt földrajzi meghatározás alapján tudod velem közölni. Pl. az európai részen, Moszkvában (igen, tudom, hogy az európai oldalon van), Nyugat/Közép/Kelet/Dél-Szibériában, stb...

2013. júl. 4. 10:12
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Te vagy az, aki tegnap este megkérdezte, hogy melyik európai országban gyűlölik legjobban a közel-keleti bevándorlókat, mert oda akar költözni?
2013. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem, de olvastam a kérdést, és találó az általad felállított párhuzam a két kérdés között azután, hogy közölték az illetővel, a nyugattal kapcsolatban ne is gondolkodjon semmi ilyesmiben. :)


Továbbra is várom a hozzászólásokat, különösen a kérdésemre szolgáló válaszokat!

2013. júl. 4. 11:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében amennyire én tudom: (nem jártam ott de pár ismerősöm mesélt róla) Az átlagosnál valamennyivel rosszabb a közbiztonság. Elég sok drogos van aki utcai rablással szerzi meg a napi betevőjét, igazából jóformán ezek jelentik a legnagyobb veszélyt.


Viszont ahogy mondtad, ott a rendőrök elég kemények és tényleg tesznek is valamit. Egyáltalán nem bánnak kesztyűs kézzel az emberekkel. (nem csak a muszlimokkal, aki nem bír magával arra tényleg rácsapnak egy párat mielőtt beviszik a fogdára)


Egy átlag ember pedig a maffia dolgaiból jóformán semmit nem vesz észre. Ők nem foglalkoznak ilyen pitiáner ügyekkel.

2013. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát 900 ezer ember van börtönökben, így nem lehet túl jó a közbiztonság az országban.

De gondolom ezek közül csak pár ezer a terrorista, nem ez jelenti a legnagyobb veszélyt a közbiztonságra, igaz egy-egy támadás esetén sok ember halhat meg.

2013. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyilkosságok száma is nagyon magas az országban.

10 gyilkosság jut évente 100 ezer emberre, összehasonlításul ez hétszerese a magyar, kétszerese az amerikai adatnak.

2013. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Csak a proli és műveletlen emberek képesek őket "iszlámoknak" hívni, aki kicsit is tisztába van a témával, és nem a kuruc.inforól tájékozódik az nem hívja őket se iszlámoknak se mohamedánoknak, ha meg a te környezetedben így szokás őket emlegetni az titeket minősít.
2013. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mintha neked meg a ciganyy mondja hogy paraszt. Nem paraszt a nemzeted, hanem magyar (persze ha az vagy ;)) de ok tudjak hogy rad gondolnak. (Eleg szar pelda de hat meg reggel van :)
2013. szept. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!