Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban milyen a...

Németországban milyen a közbiztonság? Mennyivel jobb, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok.

2013. júl. 10. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

SOKKAL jobb.


Itt a garázskapu egész nap nyitva van, benne sok szerszám, fúrógóp, biciklik, stb és semmi sem tünik el (kivéve, ha Spermüll van és jönnek a magyarok, lengyelek, meg csehek, AKKOR be kell zárni mindent).

2013. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
1-es már megint kevered a magyart, csehet, lengyelt a cigánnyal...(én nem vagyok rasszista de rajtad nagyon kiüt, hogy hungarófób vagy!)
2013. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért így nem igaz (hasonlóan a leningrádi vicchez). Attól függ, hová mész Magyarországon és Németországban. Ha a megfelelő helyekre, lesz, amikor azt írhatod, sokkal jobb a németeknél, lesz, amikor azt, ganz egal, és lesz, amikor azt, jobb itthon. Az azért igaz, hogy az utóbbiból kevesebbet találsz.

De ennek a gazdasági állapotok az okai, nem az emberek hozzáállása.

2013. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy általánosságban gondoltam.
2013. júl. 10. 11:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennének az Európán kívüli bevándorlók, akkor tökéletes lenne.
2013. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Jobb mint Magyarországon, de ott is nagy különbségek vannak.


A németek lakta kisvárosokban, falvakban szinte tökéletes a közbiztonság, nagyvárosi környezetben, ahol magas a bevándorlók aránya (pl. Ruhr-vidék, Frankfurt am Main, berlini Neukölln) ott már rosszabb a helyzet.

2013. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

" (kivéve, ha Spermüll van és

jönnek a magyarok, lengyelek, meg csehek,

AKKOR be kell zárni mindent)."


Gondolom te vagy a bandavezér, azért tudod annyira. (Pojáca!)

2013. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Barmilyen kisebb rendzavaras,garazdasag eseten (elkovetok hovatartozasatol fuggetlenul) a rendorseg azzonal ott van,es garantaltan nem barati kezfogassal zarjak le az ugyet.
2013. júl. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az sem felel meg a valosagnak,hogy magyarok lengyelek,csek viszik a palmat e teren.Egyebkent,a magyarok altal elkovetett buntettek,nagysagrendekkel az atlag alatt vannak,latni a mediakban.
2013. júl. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Tegnap 12:16-os:


"" (kivéve, ha Spermüll van és

jönnek a magyarok, lengyelek, meg csehek,

AKKOR be kell zárni mindent)."


Gondolom te vagy a bandavezér, azért tudod annyira. (Pojáca!)"



Elöször is a stilusod kimondottan bunkó, de ez ele´g sok válaszolóra jellemzö ezen az oldalon.


Másodszor NEM a bandavezér vagyok, HANEM Németországban élek 20 éve, és ha Spermüll van kiírva, amegjelennek a környéken a magyar (meg lengyel meg cseh) rendszámú autók, és pár napig éjjel-nappal köröznek az utcákban, és amit lehet, visznek. Ezért ITT ilyenkor mindenki zár mindent, hogy ne tünjön el lehetöleg semmi.

És NEM cigányok vannak az autókban, hanem "igazi" magyarok.


Elég sajnálatosnak tartom, de nem véletlen, hogy a magyaroknak (is, meg a többi keleti népnek is) kimondottan rossz a híre, és ami még rosszabb, nem is megalapozatlanul.

2013. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!