Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Máltában is gondok vannak. Az...

Máltában is gondok vannak. Az EU-nak miért van ilyen felelőtlen menekültpolitikája?

Figyelt kérdés

[link]



1:0,de nem az Eu javára.


Nálunk is ez lesz?


Szörnyű mit meg nem engednek maguknak, ezek a brüsszeli disznók.

Tojnak magasról Európa lakosaira.



2013. júl. 15. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

mivel van bajod?


az EU csak azt akarja, hogy ne reflexből küldjék vissza őket (amit a máltaiak bejelentettek), hanem vegyék a fáradtságot, és egyenként vizsgálják meg, hogy kinek jogos, kinek nem jogos a panasza.

szó nincsen arról, hogy mindet be kellene fogadni.

2013. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Tökéletesen leírta a lényeget az első válaszoló. Nem azt mondja az EU hogy mindet be kell fogadni, erről szó nincsen, mindössze annyit kérnek, hogy mielőtt kiutasítják a menedékkérőket, legalább érdemben vizsgálják meg a kérelmüket.
2013. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Én megértem a máltaiakat. Az EU legsűrűbben lakott országa, nincs annyi hely, hogy minden afrikai menekültet befogadjon.

Amelyik országoknak nem tetszik Málta menekültpolitikája, fogadják be ők a menekülteket. Messziről könnyű bírálni a kis országokat, de ha segíteni kellene őket, az már általában nagyon nehezen megy nekik.

2013. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem csak a menekültpolitikájuk felelõtlen!


Egyébként lehet, hogy nálunk is a menekülttáborok közelében lesznek (vannak) ilyenek. (Meg vannak más gondok is!)

2013. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 rémuralom ***** válasza:
100%
Jó kérdés, mindenesetre én származástól függetlenül hazaküldenék minden illegális bevándorlót. Be lehet vándorolni legálisan is, ha úgy nem megy, akkor tessék tenni azért, hogy menjen úgy is.
2013. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a menekültügy nehéz kérdés.

Erkölcsileg segíteni kellene azokat, akik hazájukban veszélyben vannak, de Afrikában, Ázsiában több száz millió ilyen ember van, nem győzünk minden menekültet befogadni.

A teljesen más kultúrákból érkező (pl. szomáliaiak, szudániak, afgánok, bangladesiek) képzetlen, a nyelvet nem beszélő emberek integrálása az európai társadalomba eleve nagyon problémás. A cigányok már 500 éve itt vannak, átvették a magyarok vallását, nyelvét, ennek ellenére még rengeteg probléma van az integráció területén.


A megoldás szerintem az lenne, hogy ENSZ missziók próbálnának biztonságot teremteni számukra, ha más nem is sikerül, legalább menekülttáborok formájában.

2013. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!