Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU miért akar beleszólni...

Az EU miért akar beleszólni Izrael dolgaiba?

Figyelt kérdés

[link]


Ha én lennék Izrael, én sem engedném , hogy ez az összeurópai kakasdomb beleugasson a dolgaimba.A véleményt meg kell hallgatni, de parancsot nem adhat.


Nem vagyok Izrael párti ,sőt ellenzem amit csinálnak és a zsidókat sem kedvelem, de igazuk van.


Ha Magyarország dolgaiba mondjuk Kína bele akarna szólni, az nekünk sem tetszene.


Szóval, szerintem mindenki hagyja békén egymást.

Izrael menjen homokozni, az EU meg foglalkozzon a saját dolgával, vannak fontosabb dolgok Izrael marhaságainál.



2013. júl. 19. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Fordítsd meg a gondolatod! Izrael milyen jogon szól bele bármely ország bármiféle dolgaiba ami neki éppen nem tetsző?

Lásd: Iráni atom program,vagy a mi közoktatásunkban nem elég a zsidósággal kapcsolatos tananyag,és még sorolhatnám! A holokamuval bármit összekötő állandó ajvékolásról meg antiszemitizmusról nem is beszélve. Náluk ez az aduász!!!

2013. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Most nem azért, nekem is tele van a tököm néha az EU-val, de nem értem, hogy itt milyen jogon ugat Izrael.


"A szóban forgó új irányelvek szerint, amely pénteken jelentek meg az EU hivatalos közlönyében, 2014-től minden olyan, Izraellel kötött egyezményben, amely uniós segélyről szól, ki kell kötni, hogy az nem vonatkozik az Izrael által 1967 óta megszállt területekre (Ciszjordánia, Kelet-Jeruzsálem, a Gázai övezet és a Golán-fennsík)."


Magyarul: megszabja az EU, hogy mire ad segélyt Izraelnek... hú de gonosz dolog. Tényleg, megszabják, hogy mire adnak ingyér' pénzt.... Amúgy meg mi a tökömért kap Izrael EU-s segélyt? Nem is tagja az EU-nak, még csak nem is ezen a kontinensen van.

2013. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

És fordítva miért csinálják?

Nem szeretem az úniót, mert itt is mindig mindkét fél így csinálja nálunk, de utóbbi az eu-ban sincs benne.

2013. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

És a zsidrányok miért ugatnak bele az EU és a tagállamok dolgába?

Na, ketten is játszhatják ezt a játékot...

2013. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Speciel ebben az esetben az EU-nak van igaza. Egyébként az izraeli ellenzék is egyetért vele, mivel rühelli a kormány külpolitikáját.
2013. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Azért a világ nem így működik, hogy mindenki azt csinál, amit akar.


Vannak szabályok a világban, melyeket minden országnak be kell tartani. Izrael is belépett az ENSZ-be és egyéb nemzetközi egyezményekhez is csatlakozott, így ő maga is vállalta egykor, hogy betart bizonyos szabályokat. Most csak ezeket próbálják (nagyon enyhén) számon kérni rajta.

Például az ENSZ tiltja a határok megsértését, háború indítását a BT jóváhagyása nélkül, tiltja az etnikai tisztogatást, a megszállt területek benépesítését stb.



Persze lehet mondani, hogy az ENSZ és az EU antiszemita, meg hogy mások is megszegik a szabályokat, de amikor Izrael 1949-ben belépett az ENSZ-be elfogadta ezeket a szabályokat.

2013. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az EU azért akarja megmutatni, hogy majd jól megrendszabályozza Izraelt, mert kell neki az arabok olaja. Ez ennyire egyszerû.


Érdekes módon az un "Palesztin Önkormányzatnak" adja a milliárdokat, egyáltlán nem zavarja, hogy terroristáknak ( tényleges többszörös gyilkosoknak ) adnak belõle nagyobb havifizetést, mint az Önkormányzat hivatalnokainak.


De az EU persze nem antiszemita. Egyéltalán nem.


Egyébként lehet, hogy tleg nem, csak, mint írtam, kell nekik az olaj és elfelejtik, hogy az olajtermelõ hiába izmoz, ha nem adja el, nincs belõle haszna.


Meg nem olvasták Karinthy Frigyesnek azt a két verssorát, hogy


"Inkább egyenek meg a férgek

Minthogy a férget megegyem." [link]

2013. júl. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!