Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valamiféle spirituális...

Van valamiféle spirituális kapocs a zsidóság és a magyarság közt? (Akár a két nép közt, akár Izrael és Magyarország mint földrajzi hely közt? )

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 18:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Minda kettő egy helyen van :Földön. Mind a két helyen ugyanazok élnek : emberek.
2013. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
:O Komoly? Nem máár!! :D
2013. júl. 3. 18:36
 3/20 anonim ***** válasza:
Semmilyen kapocs nincs !
2013. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Azért van egy fitymányi különbség! :)
2013. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Maximum annyi, hogy a Kazár Birodalom az ezeréves Magyarország majdnem szomszédságában volt. Egyébként semmi más.
2013. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

spirituális kapocs a zsidóság és a magyarság közt:


2 magyar az 3 politikai vélemény.

hány zsinagógát épít 2 zsidó 1 lakatlan szieten? - 3at: 1iknek, másiknak és 1 amibe a lábukat se tnnék be soha.

2013. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
?? Utolsó kommentelő, én ehhez túl buta vagyok.
2013. júl. 5. 12:03
 8/20 anonim ***** válasza:

Igen,van: a régi zsidóság és a régi magyarság között.


Ez egy komoly kérdés.


Mind a kettő áldott volt.

A maiak között már sok az átkozott. (=nincs rajtuk áldás)


A földrajzi helyek az én szememben nem számítanak, egyedül a lélek az, ami megelevenít.


A régi zsidóság az én népem.

2013. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megkérdezhetem, hogy mit értesz áldotton meg átkozotton? Valami kívülről kapott dolgot ("ezt dobta a gép"), vagy valamit, amiben nekünk van felelősségünk, hogy megjavítsuk magunkban azt, ami elromlott? Egyáltalán lehet még vajon visszaút, vagy ez az emberiség sorsa, mint pl egy testé is, hogy folyamatosan öregszik, azaz romlik, végül megsemmisül? (Vagyis az összetevői átalakulnak valami mássá.)

2013. szept. 25. 13:24
 10/20 anonim ***** válasza:

Teljesen más szellemcsaládba tartozunk, az, hogy ennyi zsidó van közöttünk azért van mert a 48as szabadságharc után az oroszok 2 millió zsidót telepítettek közénk.


Mi a fehér ló fiai vagyunk, a szeretet népe, míg a zsidók nem tudom mik, de nem is érdekel. Úgy mondom, nekik a mindenük a fizikai világ, ami elég szánalmas felfogás, és haszontalan.


Nem véletlenül gyűlölnek minket "nemzetközi" szinten, akkor lennének boldogok ha örökre kihalnánk. Azonban fordul a kocka, már nem kell sokat várni.

2013. szept. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!