Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szlovákiában milyen a cigányok...

Szlovákiában milyen a cigányok helyzete?

Figyelt kérdés

Most a beszólogatós kommentek nélkül. (pl: Mi az a Szlovákia?)


Ott is ennyi a probléma velük? Hogy kezeli őket a vezetés? (most a kassai Lunyik 9-en kívül)

Ott is csak idők kérdése, mikor lesznek többségben?


Vagy SZlovákiában nem olyan rossz a helyzet?



2013. júl. 20. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A vezetés jól kezeli őket.

Nem foglalkoznak ezekkel a kényes liberális elvekkel, hanem mernek lépni.


A termékenységük ott is magasabb, mint a szlovákoké.


De, ott nem engedik úgy szabadjára őket, mint Magyarországon.


Berakják őket egy helyre , pl Kassa lunyik 9. vagy egy faluba.

Szóval gettósítanak, ami a cigányokat nézve jó dolog.


Nem megoldás de a szlovákok nagyobb biztonságba érzik magukat.


A rendet könnyebb így fenntartani mert 1 zónára kell koncentrálni és nem 88 putrira amik szét vannak szórva.

2013. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én voltam már motoros túra alkalmával szlovákban, akkor keresztül mentünk szlovákián, cigányokat ott láttam ahol nagyon nagy szegénység van, arrafelé fehér nem is igen járkált

Városokban viszont láttam cigányokat de telhetőseket, akik velünk azonos mentalitásúak, ha a gyerek hesegette a galambokat rászólt az apja, hogy kicsi fiam nem szabad


Ott a a cigányok is tudják hogy nem övék az ország, ezért ahhoz mérten élnek, elfogadják hogy ők csak másodikként vannak kezelve a szlovákok után

Többségben szerintem nem lesznek mert tudják mi a nyomor, nem úgy mint nálunk magyarországon ahova valljuk be meg is éri szülniük

Probléma kb fele annyi a cigányságból adódó, mint nálunk, mondjuk ott egyszer kétszer vannak komoly balhék amikor késelésekhez mennek ki meg kettesével viszi őket a roham mentő

2013. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! Ezek szerint sokkal jobb a helyzet.

Egyébként akkor nem is szaporodnak ott annyira?

2013. júl. 20. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:

De,szaporodnak,

Szerintem ez már a vérükben van.

Egyébként mikor én Késmárkon voltam akkor láttam hogy a várostól visszább a semmi közepén ott volt 2 hatalmas bérház ahol csak dakota indiánok laknak.

Régebben a várost főleg németek lakták de a háború után kitelepítették őket és cigókat költöztettek a helyükre.

Aztán rájöttek hogy ezek csöppet sem hasonlítanak a precíz németekre úgyhogy kitelepítették őket a városon kívülre.

Itthon meg ajvékolnak ha valaki szól hogy mit csinálnak valójában a cigányok.

Szóval Magyarország nagyon le van maradva.

Vissza kéne vinni őket Indiába vagy a gázkamrába

2013. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!