Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Írnátok sztereotípiákat,...

Írnátok sztereotípiákat, mítoszokat a nácikról, Hitlerről?

Figyelt kérdés
Pl. H. felesége zsidó volt, vagy pl. hogy a zsidókból szappant csinált, meg ilyesmik. nem számít, hogy igaz, vagy megcáfolt a mítosz. köszi :)

2013. júl. 24. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Hiedelmek például:


"A nácik okkult tudományokkal is foglalkoztak és érdekelték őket a paranormális dolgok."


"ember bőr lámpaernyő ,emberzsírból főzött szappan"

2013. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

,,vagy pl. hogy a zsidókból szappant csinált"


Na egy újabb revizionista...


Am. sztem. az a sztereotípia, hogy a nácik voltak a legrosszabbak, miközben, sztem. a gulágon is szörnyen bántak az emberekkel.


Meg az, hogy a holokauszt volt a legnagyobb népirtás, nem mondható ki tényként, mert a holodomorról egyrészt nincs pontos adat, csak becslés, más részt, lehet, hogy népirtás volt, ezért ez nem biztos.

2013. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

66%-os. A szappanosat a mítoszra írtam, amúgy szerintem nem igaz. És nem azért, mert Hitler egy angyali jó gyerek lett volna, aki nem csinált volna ilyesmit, hanem azért, mert a szappanhoz zsír is kell, ezért csinálták állatokból. Namost, nem hiszem, hogy egy szerencsétlen rabnak, aki követfejt, és napi egyszer eszik, és verik az SS-ek, annak olyan sok zsírja van. Ez így kicsit morbidnak hangzik, és az is.


[link]


Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat :)

2013. júl. 24. 14:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Több komoly forrás is állítja, hogy a náci vezetők igenis foglalkoztak okkultizmussal.

Az alábbi kérdéshez másoltam linkeket is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__41..

Sajnálatos módon azóta két linket eltávolított a GYK rendszere, de a Google-lal rá tud keresni, akit érdekel.

2013. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hitler tovább élt argentínában, náci ufók, náci bázis az antarktiszon
2013. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
csak nézz meg egy 2.világháborús dokut a natgeon vagy a discon és csak azokat hallassz szinteXD
2013. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy Hitler magát Jézus reinkarnációjának vallotta, és tagadta, hogy Jézus zsidó származású lett volna. Szerinte Jézus anyja egy ammonita nő volt, akit egy római katona erőszakolt meg.

Vagy hogy Mengele doktor (mesterséges sziámiiker-gyártó, génturkász halálangyal) miután Brazíliába menekült, egy kis németlakta faluban kísérleteket végzett, ami miatt szinte mindenkinek (még az állatoknak is) van ikertestvére.

Vagy hogy Hitlernek volt egy magán-jövendőmondója egy mongol úr, akit a zöld kesztyűs férfiként emlegettek, és aki pl. a tőzsdeárfolyamokat is megtippelte neki.

Vagy hogy Himmler el akarta törölni a normális európai ünnepeket, (karácsony, húsvét), helyette napfordulót meg ehhez hasonló ógermán eseményeket kellett ünnepelni?

Esetleg, hogy maga Hitler vegetariánus volt?

Esetleg az, hogy a gyerekenek az esti imát az én Istenem, jó Istenem helyett úgy kellett mondaniuk: "Führer, Führerem..."

2013. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

" ,,vagy pl. hogy a zsidókból szappant csinált"


Na egy újabb revizionista... "


Ezt a szappanos hülyeséget Karsai is cáfolta. Ő is revizionista lenne szerinted?

2013. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 25. 17:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Hitlerről a komcsik kezdték el terjeszteni, hogy szobafestő volt, pedig akvarelleket festet.

A szexuális életéről is van egy csomó;

Homokos volt, aszexuális volt, perverziói voltak, egy heréje volt, nem volt képes rá, de olyan szerző is van, aki szerint egy valóságos Casanova volt, csak nagyon jól eltitkolták. Egyébként erről a témáról túl sok mindent nem lehet tudni, de a közvetlen környezete (titkárnője, inasa) szerint normális szexuális élete volt Eva Braunnal. Eva előtt meg az unokahúgába volt belezúgva, aki miatta öngyilkos is lett! Hitler ezután érintetlenül meghagyta a szobáját.

2013. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!