Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bill Clinton elnöksége alatt...

Bill Clinton elnöksége alatt volt Magyarországon?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és akkor még kicsi voltam, amikor ő volt az elnök.
2013. aug. 11. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
En ugy emlékszem, hogy nem.
2013. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lindmayer ***** válasza:
55%
asszem, Obama volt az első elnöke az egyesült államoknak, ki Magyarországra jött
2013. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még előadást is tartott,egy egyetemen és lehetett vele vacsorázni, sorsolás után.
2013. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es, te teljesen hülye vagy??? -.-


1: Obama még egyáltalán nem volt Magyarországon (sajnos),

2: Obama előtt sokkal többen voltak Magyarországon (lásf Bushok).

2013. aug. 11. 13:15
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen Obama még nem volt, a Clinton asszony volt valamelyik határos országban, már nem emlékszem melyik, talán a Cseheknél.
2013. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bill Clinton elnökként kétszer járt Magyarországon, bár mindkét alkalom elég rövid volt, és nem a magyar állami vezetéssel való találkozás volt a cél. Először 1994. december 5-én az EBEÉ csúcstalálkozóra jött, másodszor 1996. január 13-án látogatta meg Taszáron az amerikai csapatokat.
2013. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét Bush is volt. Az utóbbi valami nemzetközi konferencia miatt volt. Emlékszem amikor az egész Üllői út hermetikusan le volt zárva napokig.
2013. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!