Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem nevetséges ez a texasi eset?

Nem nevetséges ez a texasi eset?

Figyelt kérdés

[link]


Rögtön felvetődött bennem, hogy vajon ezek ott normálisak-e ilyenkor, mikor ilyen törvényeik vannak? Egyáltalán nem azt bánom, hogy ott simán lecsukják a kiskorú bűnözőket is, míg nálunk gyerekcsínynek számít, ha halálra verik a "kis lurkók" az öregasszonyokat a falun, de egy 10 éves lány mégis hogy tud megrontani egy 4 éves kisfiút? Ez nevetséges, ilyenkor még valószínűleg ki se alakult nála az a szexuális gondolkodás, amivel megronthatta volna, ráadásul még ha a cselekedet maga annak is minősülne, kizárt, hogy egy 10 éves lány bármilyen lelki sérüléseket okozzon egy 4 évesnek. Sokkal többet árt a 10 éves lánynak a letartóztatás, talán fel se fog épülni belőle, lehet drogos lesz ez miatt, stb. Érthetetlen



2013. aug. 13. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez már a pacinak a másik oldala.
2013. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Texas...
2013. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az eredeti angol nyelvű cikk végén van egy felkiáltójeles megjegyzés. (Quanell X a Párduc Pártos fickó)


"I’m wondering if Quanell X would have stepped forward had the victim been a 4-year-old girl and the suspect a 10-year-old boy."

2013. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastam, de most az ilyen önjelölt társadalommegváltók nyilatkozatain kívül is ez nevetséges szerintem, hogy bezárnak egy 10 évest napokra a cellába. Egyébként ódzkodom a feministáktól meg ilyenektől, de azért egy 10 éves fiú könnyebben megront egy 4 éves lányt.. Képzelem milyen hatalmas lelki sérüléseket szerzett a gyerek a 10 éves csajtól :D
2013. aug. 13. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Így van, csak "képzeljük", mivel szinte semmi konkrétat nem ír a cikk... na erre foglaljál véleményt.


"Sokkal többet árt a 10 éves lánynak a letartóztatás, talán fel se fog épülni belőle, lehet drogos lesz ez miatt, stb. Érthetetlen"

Szerintem ha például éppen őt erőszakolják meg, az sokkal nagyobb traumával jár, mint pár nap elzárás. Találd ki, melyik fordul elő gyakrabban.


Texasban most éppen cicóztak a jogvédelemmel, valahol ez abszurd, de valahol racionális és a mi rendszerünkre is ráférne egy hasonló hozzáállás.


"kizárt, hogy egy 10 éves lány bármilyen lelki sérüléseket okozzon egy 4 évesnek"

Erre ne vegyél mérget. Az ember 4 évesen is érző lény.

2013. aug. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Az ember 4 évesen is érző lény."

Nem mondod, mintha én mondtam volna ennek az ellenkezőjét.. De kíváncsi vagyok mit tud egy 10 éves lány csinálni. Esetleg fogdosta neki, mint az oviban kb. mindenki mindenkinek szokta egyszer vagy kétszer? Mást nem tudok elképzelni, mi lehetett. Sztem ezért nem kéne börtönbetenni egy gyereket, és most az nem számít, hogy néger-e vagy sem (az csak az eredeti cikkből derült ki). Amerikában van sok jó dolog, amit Magyarországon már megszüntettek az elmúlt 20 évben vagy előbb, de ez akkor is hülyeség sztem.

2013. aug. 14. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!