Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vélemények a Zeitgeist filmekről?

Vélemények a Zeitgeist filmekről?

Figyelt kérdés
Direkt ebben a témakörben van, nem a médiaismereti tényezők érdekelnek, hanem a tartalomról mi a véleményetek? Elhiszitek azokat az összeesküvés elméleteket amiket a filmben mutatnak be?
2009. okt. 29. 15:21
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
61%

19:08- as!

legalább olvasni tanulj meg :)

nem azt írtam, hogy "nem érdeKel", hanem azt, hogy "nem érdeMel"

(tudod, nem mindegy, hogy szarra csapni, vagy csapra szarni :)

a téma egyébként, mint pszichológival is foglalkozó egyént, érdekel - abból a szempontból, hogy ragyogóan lehet az ilyen izékben hívők érvelési rendszerében és hiedelmvilágban nyomon követni az egyén felelősség elhárító mechanizmusát, ill. a tömeghisztéria kialakulának folyamatát.

2009. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
Na az előző fogalmazta meg úgy ahogy én nem tudtam: ez a pszichológia és a viselkedéskutatás kategóriájába tartozik, semmint a valódi tudományéba.
2009. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:

19:14

Ha az idézetedre gondolsz, az nem ír semmi konkrétat, csak azt magyarázza hogy az ördögien gonosz tudósimádók miért készítenek ilyen filmet blabla...

Tudod, hogyha valaki csípőből elakarja vetni az egészet, legyen mit felmutatni, annyira jó, hogy "na tessék itt van, emiatt hülyeség az egész"...

Oké hogy egy hívőt sérti az első rész, de egyébként nem ez a zeitgeist lényege.


19:15

Ezt valami beszólásnak szántad, hogy tömeghisztéria, meg elhárító mechanizmus?

Milyen felelősséget hárítok el magamról hogyha úgy vélem, a kormány hazudik a 9/11-et illetőleg?

Vagy mit nevezel te abban hiszinek hogyha szerintem meg lehetne valahogy valósítani a venus projectet? és jó lenne ha nem a pénz szabna határt az emberiségnek hanem a nyersanyagok, vagy hogyismondtákbenne.

2009. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
bocs az előzőben nem tudósimádót akartam írni hanem tudásimádót merthogy ezt írják abban az idézetben. Bár szó mi szó valóban jobban kedvelem a tudósokat mint papokat :D
2009. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel hogy mivel jenkik csinálták a filmet, ráadásul nincs "betiltva", ergo hiteltelen.
2009. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
9%

"Azért abban is van valami, figyeld meg kérdező, aki a legjobban ócsárolja a filmet meg hülyézi őket, sosem tud egyetlen normális érvet sem mondani..."


Nehéz olyasmit cáfolni (mint pl. ez a film), ami az elejétől végéig hazugságokból és ferdítésekből áll. Jobb lenne inkább, ha a film imádói próbálnának "érvelni" a film valamelyik állítása mellett. Na ez az, amit meg én nem láttam még.

2009. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
49%

Hol nézelődtél eddig hogy nem láttál érveket mellette??

Menj a hivatalos fórumra(van magyar részlege is), vagy a korszellem.hu-ra, nézd meg a filmeket és ne úgy állj neki hogy ha valami szerinted nem igaz, onnan az egész megdőlt.

2009. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
62%

"Bár szó mi szó valóban jobban kedvelem a tudósokat mint papokat"


Én is hidd el, de a gond csak ott van hogy az idézet nem egyházi lapról, hanem nemzetiről származik :P

2009. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

Ilyen felesleges kötekedés helyett hasznosabb lenne ha magadat kötnéd fel:P

Olvastál itt valakitől olyat pap írta a cikket?

Csak teli van istenes fröcsögős dumával, elvileg a vallást papok képviselik, mint tudományt a tudósok. Nem kell kiforgatni a másik szavát ha érdemben nem tudsz semmit írni.

2009. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

"nézd meg a filmeket"


Láttam. Onnan tudom, hogy alig van benne egy mondat, ami nem hazugság, ferdítés, túlzás vagy csak értelmetlen töltelék.


Azt hiszed, hogy a cájtgájszt valami különös dolog? Hogy van benne újdonság? Nem. Olyan mítoszokból és mesékből van összerakva, amelyek némelyikének Amerikában közel évszázados múltja van. Aki az USA-ban él vagy ismeri az amerikai kultúrát, az tudja, hogy az itteni táltosok, sámánok és ufóhívők ottani megfelelői azok, akik az Új Világrendtől és a ZOGtól rettegnek, meg nem értik a bankrendszer működését és várják a világgazdaság összeomlását, félnek, hogy megmérgezik őket a csapvízen keresztül stb.


Mindenhol, mindig éltek aluliskolázott, nyomorgó, érzelmileg és szellemileg kiegyensúlyozatlan, szorongó emberek, akik ezeket a műfajokat valósággal habzsolják. De attól, hogy ez viszonylag elterjedt, és Magyarországon is több tízezres rajongótábora van, nem lesz több betegségtünetnél.


30-40 éve az emberek szellemidéző szeánszokra és asztaltáncoltatásra vagy halottlátókhoz jártak Magyarországon. Ma cájtgájsztot néznek. Változnak az idők, de a babonás és paranoid hozzáállás nem tűnik el, csak átalakul.

2009. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!