Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Meddig tart ez a bankokk...

Meddig tart ez a bankokk által generált válság mig a nagyok tönkre teszik az összes kicsit és marad a nagy gazdag és a sok szegény?

Figyelt kérdés
Hogy látjátok igy lesz ahogyan kérdeztem vagy másként
2013. aug. 25. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Úgy látom, hogy olvass kevesebb konteós marhaságot.
2013. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Ez mesterséges folyamat, mint ahogyan ezt sokan tudjuk.

Nagyon le fogjág szegényíteni az összes országot. Ez még eltarthat szerintem még 4-5 évig .

Tudom, hogy már nagyon senki se hiszi el, hogy az euró be fog dölni, de hidjétek egy egy váratlan pillanatben ez meg fog történni.

Amikor az emberek már nem bírják tovább szinte reménykedve várnak egy nagyhatalmú politikust világszinten, akkor meg fog jelenni.

Békét fog kötni a világban. Ez 7 évre fog szólni. Amit féllidőben megszeg, és megmutatja az arcát. Maga az antikrisztus lesz az.

Nemhiába van nehézség, konfliktus minden országban, nemhiába mondják, hogy a végő időket éljük.

2013. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017-ig fog tartani.
2013. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!