Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a vonzó Afganisztánba?

Mi a vonzó Afganisztánba?

Figyelt kérdés
Azonkívül hogy a fegyvereket kipróbálják,mit lehet onnan elvinni?Irak olaj, Oké,bár amennyit rá költöttek az egész készletet megvehették volna
2009. okt. 30. 19:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%

koltozz az afganoknoz te buzernyak!!!


U.S.A #1

2009. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%

Menj el az oldalról, itt magyarok vannak és nem hazaárulók.

Ne mocskold be a nyelvünket azzal, hogy leírod, nem vagy rá méltó.

2009. okt. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

"koltozz az afganoknoz te buzernyak!!!"


Ékezetet azt nem tudsz írni mi te amcsi cigány? Költözz te meg hozzájuk! Figyeltem a párbeszédet közöttetek, az a másik válaszoló egy szóval nem minősített téged, te kezdted el hülyézni őt, meg oltani, és most még neked áll feljebb? Hasonlítasz az amerikaiakra, ők is ugyanezt csinálják pont Afganisztánban. Nyomorék

2009. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
11.29-nek Én valószínűnek tartom hogy,már akkor rongáltam a varsói szerződés hadiipari termékeit mikor a szüleid a tyúksz.rt válogatták.A válaszd stílusából gondolom hogy média által agymosott fiatal vagy,hogy olyat állítasz hogy az én s.ggemet is védik Afganisztánban. Minket annak idején a politikai tisztek próbáltak sikertelenül agyatlanítani.Katonaság ma ugyanolyan állami vállalkozás mint a BKV vagy a MÁV. (többiektől elnézést a durvaságért)
2009. okt. 31. 20:25
 15/19 anonim ***** válasza:

14:19-es kösz, hogy kiállsz mellettem. Én csak vélemény nyilvánítottam.

A 11:56-os és a 12:52-es voltam.

2009. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%

a drogültetvények.


"Két év alatt csaknem megduplázódott az ópium és a heroin alapanyagául szolgáló mák afganisztáni termesztése. Afganisztán így önmagában előállítja a világ termelésének 93 százalékát. Az amerikaiaknak ennél is nagyobb gondot okozhat, hogy a heroin könnyen hozzáférhető, az unatkozó amerikai katonák pedig meg is szerzik."

2009. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
Az előző jól megmondta. Meg esetleg talán távol-keleti stratégiai hely (hegyes vidék az ország több mint fele).
2009. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akit tenyleg erdekel a konfliktus annak ajanlom Derek Gregory: The colonial present cimu konyvet melyben leirja hogy a szalak melyeket amerika szot hogyan okoztak az afgan haborut. Mielott leszolnatok: Sajnos nem tudom magyarul a konyv cimet, es egy meglehetosen haboru ellenes, posztstruktulista, brit geopolitikaval foglalkozo ember irta.
2009. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene az egész világnak félnie a táliboktól? Mi nem ártottunk nekik (míg oda nem toltuk a pofánkat, hogy az amcsik seggét nyaljuk). Azt se tudták talán, hogy létezünk. A táliboktól csak annak kell félnie, aki piszkálja őket, ők szépen megültek volna a seggükön békésen, ha az amcsik nem akarnak rájuk erőltetni semmit, és nem mennek oda embereskedni...
2010. jún. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!