Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ebből III. világháború lesz?

Ebből III. világháború lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Ne már, már vártam a sulit! :(



2013. aug. 29. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz.


Minek tesztek fel óránként kérdést ezzel kapcsolatban?

2013. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, atomháború is, legjobb, ha már most elkezdesz atombunkert építeni a kert végében.
2013. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előző: Ugyan ezt csinálták É-Korea fenyegetéseikor is. Azért remélem nem szartatok be túlságosan otthon kedves kérdező! Nem a könyveket kéne csomagolni most?

Közünk nem sok lesz Szíriához, minimális szerepet kell csak vállalnunk, már ha kell egyáltalán... DE! Csak és kizárólag téged a 9 millió magyarból kiválasztanak és kiküldenek a front elejére harcolni! Jó felkészülést!

2013. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
HA MÉG EGYSZER VALAKI FÖLTESZ EGY ILYEN KÉRDÉST, ÉN ESKÜSZÖM MEGKERESEM, DE AZT NEM FOGJA MEGKÖSZÖNNI!!!!
2013. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz ebből semmi, kicsit balhézni fognak ott, aztán béke lesz. Ugyanez ment amikor Északkórea nem bírt magával, mégis lenyugodtak. Ez a cikk csak egy összeesküvés elmélet, esélyes hogy egy olyan marha írta aki pánikot akar kelteni, vagy csak egyszerűen hülye a dolgokhoz. De ezek mellett érdemes figyelni a híreket, legjobb ha több forrásból tájékozódik az ember hogy mi a helyzet, mert bármikor kitörhet egy nagyobb jellegű háború amiből lehet világháború is, de mint mondtam erre elég kicsi az esély, sőt inkább 0.
2013. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy nem lesz ebből semmi az mire alapozza a kijelentését? Eddig volt kettő, és a második előtt, is azt mondták nem lesz itt semmi aztán tessék. Ahol ennyi erő csoportosul, mint most a Földközi tengeren ott elég egy mellélövés, és már kész a hadüzenet. Ha amcsi támad Irán abban a pillanatban belép, és nem kell több, hogy mindenki ráugorjon, Iránt pedig Kína, és Oroszország se hagyná veszni(még ha az ENSZ-en belül nem is védik meg). Szóval aki azt mondja nem vagyunk a krízis szélén az hülye, vagy hazudik.
2013. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kéne egy külön kategória 3. világháború névvel
2013. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Akkor kezdjek el csomagolni ételt, italt, takarót a pincébe?


Az állataimat már elkezdtem bepakolni :(

2013. aug. 29. 18:47
 9/11 anonim ***** válasza:

senki se tudja...


én is a legrosszabbra készülök, de azért ésszel


szegény állataidat meg csomagold ki

2013. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kitörne a III. vh., szerinted a pince meg tudna védeni attól ami jönne? Nehogy azt hidd hogy lóháton meg puskát dörrögtetve vívnák. De ha téged ez megnyugtat, akkor cuccolj csak le, majd pár hét múlva pakolhatsz vissza a kamrába és a nyakadon marad a sok konzerv...
2013. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!