Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Összeesküvés a világ ellen:...

The Lizah Reloading kérdése:

Összeesküvés a világ ellen: Szíria csak ürügy?

Figyelt kérdés
Bővebben [link]
2013. aug. 29. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

paranormal :D

ez aztán megbízható forrás

2013. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi más lenne? Szíriában egy belső viszály folyt, mely senki mást nem érint. Vonulj már be Romániába fegyveresen azzal az indokkal, hogy mert Bukarest a fővárosuk.
2013. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezt már én is olvastam, és ami azt illeti, nincs kizárva ennek a lehetősége.
2013. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem álltok le igaz? Az Észak Koreai ügynél is beszart pár ember, de a többség legyintett.


Viszont itt mindenki megbolondult?


NEM LESZ SEMMI, AMI MINKET ÉRINTENE!


Európa közepén vagyunk. EURÓPA KÖZEPÉN! Egy hatalmas katonai szövetség, a NATO tagjai!

Nem fognak megtámadni minket, egyik ország sem! Nincs miért megtámadjanak minket!

A nyugatiasodott országok már nem háborúznak egymással. Csak a szegény, ázsiai, afrikai országok, államok.


Annyi gondunk van ezen a kis földön, ami IGAZI probléma! Mi a f***ért ezzel a Szíriával foglalkozunk, amikor az országunkon belül rengeteg az ÉHEZŐ GYEREK?!


Rengeteg földünk van, remek termőtalaj, Európában nekünk van a legnagyobb édesvízforrásunk. Mégis éheznek az emberek. Ezt kéne megoldani, először talpra kéne állni ,megoldani a gondokat, nem pedig értelmetlen, földrészekre távoli dolgokkal foglalkozni!


Meg kell oldanunk a saját problémáinkat! Ez is csak egy szánalmas kifogás, talán meghalni egy puskával jobb egy idegen országért, mintsem a sajátodat segítsd?! Válaszolj rá kérdező, válaszolj!


Édes istenem, és még csodálkozik a nép...

2013. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Aki a forráson van fenn akadva, itt az eredeti tárolt változata.

[link]

[link]

2013. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

kuruc info

lol

2013. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Honnan tudtok ti ilyeneket? Én nem is tudtam, hogy volt bármi is Szíriában. Nem nézek híradót :)

Ja, és nekem nem jön be a link.

2013. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4#: Neked meg mi bajod van abból, hogy valaki foglakozik azzal, hogy esetleg kitörhet a 3. VH(nem tudom, hogy erről szól e a cikk, mert jelenleg szerver hiba van) Inkább örülj neki, hogy lesz aki felkészül, és esetleg a neked is utat mutat ha bekövetkezik a katasztrófa. Ha most ott Szíriában történik valami az olyan lesz, mint egy dominó nem is fogsz tudni róla, hogy elkezdődött, csak a hatásait érzed majd. És az végkép nem jelent védelmet, hogy egy kontinens közepén vagyunk, és látszólag nincs haderőnk, mert a repterünk olajfinomítónk, ugyan olyan célponttá tesz minket mint bármelyik más országot, hiszen mi is a NATO háttérországát jelentjük.
2013. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És szerinted Szíria támad majd meg minket? Vagy Izrael? Jönnek a pilisi szívcsakráért! Biztos ez lehet az oka!
2013. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A forrás hiteles. Mindennap ezt olvasom. Mit szoltok a cikhez?
2013. szept. 2. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!