Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért akarja mindenki megtámad...

Miért akarja mindenki megtámadni Szíriát?

Figyelt kérdés

Elnézést, de nem tudom a részleteket, csak folyton erről hallani a hírekben... Valaki elmagyarázná a helyzetet?


Odáig értem, hogy az arab tavasz óta két különböző erő akarja irányítani az országot...


2013. aug. 31. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem az első válaszoló linkjét. A választ véletlenül oda írtam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__4..

2013. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na akkor mostmár végre tisztába teszem a dolgot:

Induljunk a multból:

-Saddam Hussein Amerikában, a CIA egyetemén tanult. Hazaköltözött, kormányfő lett.

-A CIA megkörnyékezte, hogy adja el az olaj hasznát az USA-nak, a népét taszítsa gyarmati sorba.

-Ő nemet mondott.

-A CIA előjött a B tervvel, politikai, később valódi merénylet. Ő ismerte a CIA módszereit, elhárított minden támadást.

-Az öbölháborúban időben visszavonult.

-Jött a CIA C terve, hamis bizonyítékok alapján elfoglalni Irakot.

-Sikerült, elfoglalták, Husseint kivégezték, Irakban bábkormány van.

-Az USA bizonyítékai nem lettek meg, viszont pofánröhögték a nemzetközi közvéleményt.

Költői kérdés: Szerinted azóta javult az életszínvonal Irakban?


És a jelen:

Assadot évek óta el akarják távolítani a hatalomból, mert oroszbarát, és Izrael ellensége.

Jelenleg a felkelők külföldi zsoldosok.

A vegyifegyver ügyről kérlek olvasd el Putyin mai nyilatkozatát.

Ismét nem az számít, hány gyerek hal gyötrelmes kínhalált, hanem valami egészen más: a PÉNZ.


Afrikában folyamatos a faji alapú népírtás évtizedek óta. Az USA soha sem mutatta legcsekélyebb jelét sem a beavatkozásnak.

2013. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom de remélem jól megszórják őket és végre abbahagyja a sok szíriai a vergődést mert már unalmasak.
2013. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!