Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael nem rasszista, akik az...

Izrael nem rasszista, akik az etióp bevándorlóknak a tudtukon kívül fogamzásgátló injekciót adtak be? Illetve hogy Izraelben mindenki származás és vallás alapján nyilván van tartva?

Figyelt kérdés
Maradjunk a tényeknél, és az itteni őslibsik ne bagatellizálják el a kérdést. Ha nem tudnak érdemi dolgok írni, akkor arra kérem őket, hogy ne írjanak semmit.

2013. ápr. 1. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
De az. Ettől függetlenül teljesen megértem őket. Ha a magyarság is olyan életképes lenne, mint a zsidók, akkor nem lenne semmiféle problémánk.
2013. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Én megértem a zsidókat.

Én is ezt csinálnám a helyükben , a társadalom nem megfelelő elemeit , melyek nem képesek a normák szerint élni azokat gátolni , korlátozni kell.


A baj hogy ha ez mondjuk Szlovákiában vagy Magyarországon történik akkor már NATO bombázás lett volna meg egyéb...

2013. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor véleményed szerint a cigányokat mondjuk? Én egyetértenék vele, de a te véleményedre vagyok kíváncsi.
2013. ápr. 1. 18:05
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Igen a cigányokra gondoltam.


Hogyha kitoloncolni nem lehet őket ,akkor más módon kell korlátozni őket.


Az izraeliek sem tudják kitoloncolni a falassákat mivel izraeli állampolgárok.


A sterilizálás a leghumánosabb módszer az ilyen falassa , cigány népeknek.

2013. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek maximálisan. Mármint a cigányokkal kapcsolatban.
2013. ápr. 1. 18:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Most vagy Izrael játssza el ezt a förtelmet évente 6-szor, vagy a kérdést teszik fel újra és újra.
2013. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Izrael is rasszista, de ott ez természetes.

És fogamzásgátlót adtak nekik, nem sterilizálták őket és a nagy részük tudott róla.

Egyébként a falasákat az izraeli kormány telepítette le Izraelbe, nem afrikai menekültekről van szó. Igaz a közvélemény jelentős része már akkor is ellenezte ezt, és most is sokan ellenzik.

2013. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
De rasszisták,sőt a rasszizmus zsidóktól ered.Felsőbbrendűnek tartják magukat minden más nép csoportnál.Ők bármit meg tehetnek de velük szemben ez már nem meg engedett és ez teljesen természetes nekik.Például az ő parlamentjükben nem lehet kettős állampolgár.Ezzel szemben ha mi szóba hozzuk ugyan ezt van képük tiltakozni ellne.
2013. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

szóbakerült itt a cigányozás, azért azt megjegyezném hogy nagy általánosságban nem a cigányok meg a fekete bőrű zsidók (akiket sterilizálnak, meg egyesek sterilizálni akarnak), hanem a fehér bőrű zsidók teszik tönkre a világot...


A cigányok csak élnek bele a világba és teszik amit lehet nekik, meg amit tudnak. Az úgynevezett "cigánybűnözés" csak tünete a problémának. Egy normális világban nem lenne megengedve ez nekik és nem volnának rákényszerítve erre. Gyakorlatilag jutalmazzák őket hogy ilyenné váljanak mint most.

2013. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszer már lássatok túl Izraelen és lássátok meg a geopolitikai-, geostratégiai érdekeket,

melyeknek Izrael állam semmi egyebe,

mint a bábja.


Egyszer vegyétek már végre észre az angol elitet is!


Kezdjétek pl. Cecil Rhodes-sel!


Egy fontos infó: A Rotschildok (ma már) angol lordok, ők már nem akarnak zsidók lenni (és nem is azok).

Ezen gondolkozzatok el! (mert ez egy kulcs-infó).

2013. ápr. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!