Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha rendőrtisztit elvégzem...

Ha rendőrtisztit elvégzem itthon azzal a papírral amit itt kapok eltudok helyezkedni az államokban, elfogadják?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Kell állampolgárság,és perfekt angol.
2013. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem.Eu-s országok közt van csak egyezség bizonyítványok elismeréséről.Minimum valami különbözeti vizsga kéne,és állampolgárság.Ráadásul a friss állampolgárság biztos,hogy nem is elég.Kell,hogy ott is élj x évig.
2013. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az állampolgárság illetve a perfekt angol kipipálva a különbözetire egészen biztos, hogy van lehetőség?
2013. szept. 4. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit én hallottam az amerikai rendőrök kiképzéséről, az alapján nem tudom elképzelni, hogy egy magyar rendőri oklevelet komolyan vegyenek.
2013. szept. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

El tudzs vele helyezkedni... úgy hallottam, hogy segédmunkásokra is szükség van...


Na de komolyan: más állam, más jogszabályok, szerintett a magyar bűntetőjogot, meg a magyar rendőri eljárásokról szóló jogszabályokat mennyire lehet ott adoptálni???

2013. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem fogadjak el, meg biztonsagi or sem lehetsz
2013. szept. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Remelem angol forumokon is rakerestel, talan eselyesebb. Gondolom minden allamban mas, remélhetöleg az egyikben megfelelö a szabalyozas,de csak talalgatok.

Pl. biztonsági ör jellegü munkakra néhol esetleg nem is kell nagy kepesites, igy örülhetnek neki, ha diplomad van.

=>Forum?

2013. szept. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!