Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha feltámadna Hitler szerintet...

Ha feltámadna Hitler szerintetek milyen véleménye lenne a mai Németországról, németekről? Egyáltalán a körülötte lévő világról?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Rossz, nagyon rossz.

Én is német származású vagyok,de rossz véleményem van Németországról meg sok németről is.


Ha meglátná a körülötte levő világot , szerintem fejbe lőné magát.

2013. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem minden németet egyenként köpne szemen.
2013. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. Kifejtenéd mi nem tetszik? Remélem nem a női kancellárra és a félvér USA elnökre gondolsz! :)
2013. szept. 5. 13:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a női kancellárra gondolok.

Szerintem jó dolog, hogy egy nő vezeti az országot.


Konkrétan az egész politikájuk nem tetszik.

A politikusaikat is utálom.


Két politikusukat tisztelem.

Thilo Sarrazin (SPD)

Erika Steinbach (CDU)


Thilo Sarrazin könyvét olvastam is.

Baloldali politikus ,de sokkal többre tartom, mint sok jobboldalit.Őszinte, kimeri mondani.

2013. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4: Lehet hogy én vagyok alulinformált, de én úgy látom hogy a németek bizony nagyon sikeresek manapság. A többség inkább baloldali érzelmű vagy liberális. Kisebb városokban talán még mindig büszkék a múltjukra, de a többség nem igazán nacionalista.
2013. szept. 5. 14:08
 6/13 anonim ***** válasza:
2013. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"4: Lehet hogy én vagyok alulinformált, de én úgy látom hogy a németek bizony nagyon sikeresek manapság."


Igen te vagy nagyon alulinformált. Nagyon kevés ország van úgy eladósodva mint Németország. Egyszer csak összeomlik majd az egész és mind éhen halnak. Hitelekre nem lehet építkezni.

2013. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: de ott termel az ipar! Mindenki oda menne, mert ott van munkahely. H van folyamatosan befolyó pénzed, egy nagyobb adóságot kifizetsz rövidebb idő alatt mintha nincs.
2013. szept. 5. 14:33
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tetszene neki, ahogy a németek gondolkodnak.


Mondjuk ő tehet róla, hogy Németország ide jutott. Ha nem pattog annyira és robbant ki háborút, akkor ma Németország akkora lenne, mint 1939 nyarán, pluszban még megkapták volna Lengyelország keleti felét és egész Európa Németország gazdasági gyarmata lenne, tehát azt csinálhatnának, amit csak akarnak.

És nem utolsó sorban nem állnának a németek a kihalás szélén.

2013. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A másik dolog pedig, hogy Kína még mindig valahol azon a szinten lenne, ahol az 50-es, 60-as években tartott, mert egy náci vezetésű Európa nem hagyta volna innen kiáramlani a tőkét Ázsiába.
2013. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!