Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Román válogatott kap majd...

Román válogatott kap majd büntetést azért, hogy a szurkolók végigkiabálták a magyar himnuszt, és hogy "1918" molinók tömegét vittek egy meccsre?

Figyelt kérdés

Hiszen a magyar csapat is azért játszott zárt kapus meccset a románokkal Budapesten, mert pár szurkoló végigkiabálta Izrael himnuszát. Na de itt 50.000 (!) román szurkolóról van szó...


1918 meg Erdély elrablásának az éve, egyértelműen politikai provokáció...



Jójó bár tudom, a magyar szurkolókat se kell felténi, de azért mindennek van határa, vagy?


2013. szept. 6. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
kapnak egy 10ezer forintos bírságot mint a magyar zászló égetésért és nyugi van.
2013. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz aki feljelentést tesz, akkor jó eséllyel, ha nemzetközi botránnyá fokozza fel, akkor még inkább.

A másik verzió az, hogy a karvalytőke kristálygömbje mindig elhomályosul, ha hazánkat valami sérelem éri és ezen okból kifolyólag nem kezdődik meg a baltálib szekértábor bősz ostroma a hazafiak ellen.


Döntsd el melyik a valószínűbb, én nem akarlak egyik irányba se terelni.

2013. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

"Jójó bár tudom, a magyar szurkolókat se kell felténi, de azért mindennek van határa, vagy?"


Nincs, ugyanis az általad magyar szurkolóknak nevezett söpredék jó része (tisztelet a kivételnek) tört,zúzott Bukarestben.


Szóval szerintem most egálban vagyunk.

2013. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!