Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az osztrákok hogyan viszonyuln...

Az osztrákok hogyan viszonyulnak a magyarokhoz?

Figyelt kérdés

Bécs lakosságának kb 5%-a már magyar, és egyre többen mennek ki. Tudja azért a magyarok többsége a németet, és dolgozni mennek ki.

Viszont az átlag osztráknak, a népnek mi a véleménye a bevándorló magyarokról?


Rühellik őket, vagy megtűrik, esetleg kedvelik őket? Révén, hogy a többségük Ausztriában (fog) dolgozni, és ott adózni.



2013. szept. 7. 10:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Az FPÖ és a BZÖ nem az európaiak bevándorlását ellenzi, hanem a muszlim ,afrikai meg egyéb "kultúrnépekét"


Szerencsére az én tartományomban igen kevés van belőlük(nem véletlen , ez volt Jörg Haider tartománya), de Bécs tele van velük.

Én ezért nem szeretem Bécset.

Utálom ezt a multikulti baromságot.

2013. szept. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Jaah. Azt hittem minden bevándorlást elleneznek.
2013. szept. 7. 10:37
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Még most is sok helyen kint van a Magyar ne lopj! felirat."


Tudnál legalább egy helyet mondani?

Vagy szokás szerint csak a szád jár???:)

2013. szept. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Utálják mint a fost.
2013. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

törököket tuti nem kedvelik annyira. tele van velük egész ausztria.

szülik a gyerekeket, mint nálunk a tudod kik.


én elég sokat vagyok kint egyébként. egy negatív esetről tudok beszámolni. egyszer elmentünk diszkóba a barátnőmmel, és egy 50 körüli nő beszólt, hogy töke tele van, hogy eljön egy osztrák helyre, és mindenhol külföldi hangot hall.


mivel eléggé ittas voltam, csak röhögtem. szívesen elmagyaráztam volna neki, hogy ezzel én is így vagyok magyarországon. ráadásul a legtöbb külföldi üvölt az éttermekben, bkv-n, mintha süketek lennének. szóval nyugodjon meg.

de erre képtelen lettem volna, szóval csak kiröhögtem.


ott kezdődik a dolog, hogy alapból befoghatja a száját, ugyanis kizsákmányolják ők is az országunkat sok más országgal együtt. én ilyenkor mindig erre gondolok. szóval nem érdekel mit gondolnak.

2013. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Bécsben pedig rengeteg sötét bőrű él. többször zaklattak, mikor villamossal vagy metróval utaztam. brr
2013. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Sztem azok nem cigányok voltak, hanem Fülöp-szigetekiek nemtom.
2013. szept. 7. 11:14
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
a fülöp-szigetekiek általában kedves emberek. voltam ott ebben az évben.
2013. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

A muszlimokat nem kedvelik/kedveljük meg az afrikaiakat sem.


A filippínó meg a kelet-ázsiaiak általában rendes, dolgos emberek emberek.


Belém is kötöttek már jó párszor, meg allah ahbaroznak.


A hideg is kiráz tőlük.

2013. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ausztria az egyik legliberálisabb állam Európában. Én 3 éve itt Dolgozom Tirolba..most is onnan írok,és nagyon szeretik a magyarokat,sokat beszélgetek velük. Ja és a cigányokat nem magyar ként kezelik ezt a baromságot felejtsétek!

ahogy kivettem a románokat albánokat nem igazán szeretik továbbá a muszlimokkal szemben sem túl toleránsak. de a magyarokkal nagyon jól elvannak.

2013. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!