Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehet azt megtenni...

Hogy lehet azt megtenni retorzió nélkül egy idegen országban vendégként, hogy lázadnak amiért a helyiek nem engedik a primitív szokásaikat?

Figyelt kérdés

Legutóbb Angliában azért volt egy tüntetés hogy ne legyen Saria ott, erre odamentek az arabok az neki mentek volna a tüntetőknek.

Ezen az angolok miért nem pöccenek be és mondják azt hogy akkor mindenki húzzon haza a sivatagba primitíveskedni mert ez itt Anglia és nem valami buckaország?

Nekem eszembe sem jutna odamenni és ki erőszakolni Aug.20-t mert az nem Magyarország, ott az angolok vannak otthon, és mint jó vendég alkalmazkodom a házigazdához és nem mondom meg neki a saját házában ahova befogadott hogy mit csináljon.

Más ilyen araboknak miért hiányzik ez a tisztelet?

Örüljenek hogy ott lehetnek erre még nekik áll feljebb?

Jó hogy nem kitúrják a helyieket.

Nem értem őket mert tekintve a hódító történelmüket arra gondolnék hogy egy erős nacionalista nemzet, aki nem tűri meg a gyarmatokról jötteket, erre pont fordítva történik most minden. Anglián most csattan a sors ostora?

Miért lett Európa ilyen naív, vattacsomó?



2013. szept. 10. 19:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%

A Sariát kívánó "arabok" olyan százalékos arányban képviselik az angliai muszlimokat, mint ahogy a magyar népet a Bohócsereg és a többi elborult náci szerveződés tagjai.


Ezen túl nincs miről beszélni, nyilvánvaló, hogy te nem tudod miről beszélsz, csak olvasod a kuruttyot és társoldalait és azt hiszed, hogy a téma szakértője vagy..

2013. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

Az Egyesült Királyságot nem ismerem, nem laktam ott sosem, viszont Ausztriában születtem és töltöttem eddigi életem nagy részét.


Én sem szerettem sosem ezeket a mohamedán ausländererket.

Sorra építik mindenhova a mecseteket, melyek abszolút nem illenek Európába.


Nem is csoda, hogy még a főnök betiltotta a mi tartományunkban a mecsetek építését.


Bécs az elég gázos lett az utóbbi években.

Belém nemegyszer kötöttek már ilyen ausländerek Bécsben.


Totál kultúridegenek, ez a sok nő csadorban meg ez a sok erőszakos férfi, nagyon nem hiányzik nekünk, de szerintem a többi európainak sem.

2013. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ilyet ott nem írnak, ezt most halottam a tv-ben.

Az a baj avval amit mondasz, hogy a többi nem határolódik el, tehát ők némán szemlélik a dolgokat, de azért titkon ők is örülnének ha meglenne a Saria.

A török vendégmunkásról sem gondolnád Német o-ban hogy valami szélsőséges, azt csak kiderül hogy a saját kislányaikat adják férjhez fiatalon azt még nekik áll feljebb. Vannak kint ismerőseim és szoktak ilyeneket mesélni, hogy azért annyira Nyugat Eu sem fenékig tejfel mert azon a alsóbb szinten ahol a kelet európai tud lakást bérelni, ilyenek laknak és nem könnyű velük, pláne ha dolgozni is velük kell együtt.

Szerintem rossz vége lesz ennek az idióta liberális hozzáállásnak, mert érdekes a bevándorlók rohadtul nem liberálisak, akiknek ez a rendszer kedvez. Aztán majd megnézném a nagy liberálok arcát amikor a Saria elkezdene működni...

2013. szept. 10. 20:09
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

"Az a baj avval amit mondasz, hogy a többi nem határolódik el, tehát ők némán szemlélik a dolgokat, de azért titkon ők is örülnének ha meglenne a Saria. "


Ez nettó hülyeség, ami nyilván a hírforrásaid elfogultságának tudható be. Minden ilyen tüntetés, atrocitás után sorba áll az összes muszlim szervezet az azokat elítélő nyilatkozatok kiadásával. Az más kérdés, hogy az már nem kerül be a híradóba, mert az már nem szenzációhajhászás és félelemkeltés.


Mondjuk az is közös az ilyen mindentudó okosakban, hogy személyes tapasztalatuk sosincs a témában (olv.: egyetlen gonosz muszlimot sem ismernek és nulla negatív tapasztalatuk van velük), csak olvasták a tesó állatorvosának a szomszédjának a Facebook-kiírásából a linken a negyvenhetedik kommentet. Ha megbocsátasz ezért érdemi válaszra se méltatlak.

2013. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kettesnek, igen van osztrákban élő ismerősöm is, de azt mondta hogy azért ott még mindig van egy erős nacionalizmus, nem hiába Hitler onnan való.

Még őt mint magyart is akkor fogadták el valamennyire, amikor már perfekt beszélt németül és lett családja.

2013. szept. 10. 20:27
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

4#


A 2. válaszoló vagyok.


Túlzol, nem ártatlan bárányok.


Erre felé sem szeretjük őket, különösen az én tartományomban nem, nem is nagyon jönnek ide.


Sokszor úgy látjuk, hogy egy párhuzamos társadalmat hoznak létre, abban élnek.Olyan állam az államban rendszer szerint.

2013. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

Az a baj, hogy te a kulturált ember szemszögéből látod csak a dolgokat.

Rájuk nem szabad úgy tekinteni, mint európai emberekre. Én voltam Tunéziában 1 hetet és teljesen más világ, más mentalitás össze sem lehet hasonlítani a miénkkel.

Az ottani emberek belemásznak a képedbe és nem zavarja őket, hogy ez illetlenség. Nekik ilyen a kultúrájuk, nincs bennük semmiféle szégyenérzet és mértéktartás.

Nagyon hasonlítanak a mi cigányainkra, ők is ilyenek.

2013. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem kellett volna annyit gyarmatosítani valaha!
2013. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6, hát igen szerintem pont a 4 aki még életében nem látott sem arabot, sem cigányt közelről.
2013. szept. 11. 00:09
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is van egy határ, ahol tudatni kell ezekkel a harmadik világbeliekkel, hogy a liberalizmus nem jogosítja fel őket arra,hogy a saját kultúrájukat ráerőltessék egy másik országra. A jövőben talán már erre az álláspontra fognak hajlani a politikusok és a jogvédő szervezetek. Legalábbis remélem, mert muszáj lesz. Egyre többen lesznek, és egyre jobban ki fogják nyitni a szájukat, az pedig a liberálisoknak sem érdekük,hogy az eszméjüket is tűzre teszik akkor majd ezek a bevándorlók.
2013. szept. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!